РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (2 червня 2017) 

 • Порозуміння знайдено

  Незабаром розпочинається сезон відпочинку у літніх дитячих таборах. Під час засідання президії Дорожньої профспілкової організації Південно-Західної залізниці 25 травня, в який брав участь директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій Бевз йшлося про підготовку дитячих оздоровчих закладів до літнього оздоровчого сезону 2017 р.

  Заслухавши та обговоривши інформацію директора ДОТ «Зорька» Романа Кривуня та директора ДОТ «Дубки» Елли Гриценко присутні дізналися наступне.

  — Табір має потенціал і розроблена програма з розвитку до 2019 р. тому підтвердження, — впевнений директор ДОТ «Зорька» Роман Кривунь. — А ще пишаюся тим, що спільними зусиллями працівників Південно-Західної створено такий чудовий дитячий заклад. Але було і наболіле питання – кадрові переміщення працівників ДОТів, пов’язані з реорганізацією служби БМЕС. Згідно із ним від імені президії дорожньої профспілкової організації прийнято рішення просити керівництво ПАТ «Укрзалізниця» перенести переміщення з 1 липня 2017 р. на завершення оздоровчого сезону.

  — Ремонт на сьогодні виконано на 95 %, штат працівників укомплектовано, — доповіла директор ДОТ «Дубки» Елла Гриценко.

  Щодо проблемних питань, викладених у звітах керівників ДОТів, які потребують першочергового вирішення, прийнято спільне рішення президії — звернутися до керівництва РФ «Південно-Західна залізниця» надати допомогу оздоровчим таборам в забезпеченні продуктами харчування, медикаментами, постільною білизною, миючими засобами, транспортом для проведення літнього оздоровлення дітей залізничників. Умови перебування дітей залізничників директор регіональної філії Григорій БЕВЗ оцінив як такі, що не відповідають санітарно­гігієнічним нормам. Довівши на прикладі оздоровлення дітей за ці самі кошти з набагато кращими умовами. Тому вважає за необхідне прийняти концепцію розвитку: розробити програму спільно з обласною державною адміністрацією, скласти додаткові ділові угоди, зробити капітальний ремонт та задіяти роботу таборів на цілий рік. Хоча б одного, але табору європейського зразка. Що в підсумку впливатиме і на фінансовий результат від його діяльності.

  Для підвищення рейтингу та кількості відпочиваючих дітей було рекомендовано керівникам ДОТів залучити волонтерів з вивчення англійської мови, які працюють в ПАТ «Укрзалізниця».

  Президія Дорпрофсожу цього дня постановила внести зміни до Колективного договору залізниці. Мова про доповнення щодо надання можливості оздоровлювати в ДОТ «Зорька» та «Дубки» онуків залізничників та пенсіонерів залізничників у разі неповного заповнення змін дітьми працівників.

  Прийнято рішення до кінця червня головам Жмеринського та Конотопського теркотів спільно з керівництвом таборів та регіональної філії «Південно-Західна залізниця» взяти участь у розробці бізнес-планів щодо економічної доцільності подальшої експлуатації ДОТ «Зорька» та «Дубки».

  Обговорено і не менш важливе питання – про виконання у виробничих підрозділах служби матеріально­технічного забезпечення регіональної філії «Південно-Західна залізниця» норм законодавства про працю при забезпеченні трудової дисципліни. У транспортній галузі не вирішено питання своєчасного забезпечення працівників залізниць питною водою, молоком, якісним спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до галузевих нормативів. На жаль, і рівень оплати праці, що є на залізничному транспорті, не мотивує працівника до якісної і продуктивної роботи. Тому на спільному засіданні з керівництвом регіональної філії розглядався варіант із заохочення працівників у сфері підвищення преміальної оплати.

  Усі присутні погодились, що участь у роботі президії Дорожньої профспілкової організації директора регіональної філії зробила її більш ефективною. Головне, що обидві сторони знайшли повне порозуміння і налаштовані на подальші зустрічі та злагоджену роботу.

  Тетяна ТАНІЧЕВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05