РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 19 (26 травня 2017) 

 • Десятий — ювілейний

  На спортивних майданчиках Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відбувся цікавий турнір з футзалу на честь Дня Перемоги.


  Володимир ПОНОМАРЕНКО — кращий воротар.

  Його організував колектив експлуатаційного вагонного депо Козятин. У змаганнях взяли участь шість команд, які представляли колективи вагонників Миронівки, Шепетівки, Фастова, Новограда-Волинського, Житомира та Козятина.

  — Подібні змагання стали для нас традиційними, — розповідає орга-нізатор спортивних змагань у трудовому колективі вагонників інженер-технолог Артем БІДА. – Цьогорічний турнір став «ювілейним» — десятим. Він зібрав чимало шанувальників футболу. Повболівати за свої команди завітали не лише деповчани, а й колеги-залізничники з інших структурних підрозділів, ветерани депо, друзі та знайомі.


  Переможці змагань — команда ПТО ст. Козятин­-1.

  Переможцем турніру стала команда пункту технічного огляду ст. Козятин­1. Друге місце вибороли вагонники Шепетівки. Третіми фінішували футзалівці з Миронівки. Приз як кращий гравець турніру отримав оглядач­ремонтник вагонів Олександр МАКСИМЕНКО, який виступав за команду Козятина. А ось кращим воротарем турніру визнано ветерана цих змагань, колишнього оглядача-ремонтника вагонів депо Шепетівка Володимира ПОНОМАРЕНКА, який хоч вже й пенсіонер, проте із задоволенням бере активну участь у футбольних змаганнях, захищаючи спортивну честь свого колективу, і є добрим прикладом для молодих деповчан.

  Потурбувалися організатори й про глядачів, запровадивши спеціальний приз «Найвідданіший вболівальник». Цього разу його отримав найпалкіший фанат футбольної команди деповчан Віктор БІЛАН. Віктор Васильович — колишній багаторічний керівник вагонного депо. Саме він є ініціатором проведення турніру на честь Дня Перемоги, який вже став традиційним. І навіть вийшовши на заслужений відпочинок, він завжди відвідує спортивні змагання, учасниками яких є його колишні підлеглі. А футбол — то його найулюбленіший вид спорту.
   

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олега СИЗОНЮКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05