РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (26 травня 2017) 

 • Коли труднощі відступають

  Волейбольний турнір цьогорічної спартакіади Конотопської дирекції залізничних перевезень зібрав сім команд. Могло бути й більше. Ніхто не приїхав зі станції Щорс. А там є локомотивне депо і дистанція колії. Чомусь проігнорувало змагання, маючи достатній спортивний потенціал, пасажирське вагонне депо Бахмач. Не виставили волейбольну команду конотопські дистанція колії та сигналізації і зв’язку. Багато роботи на лінії – весна, ремонт колії й обладнання? Дійсно, є такий фактор. Але колеги із Хутора беруть участь у змаганнях.


  Анна ТКАЧЕНКО – приймальниця поїздів і спортсменка.

  Тенденція до згортання фізкультурно-спортивного життя у виробничих підрозділах? Із цим запитанням звертаюся до директора Будинку науки і техніки дирекції Павла БАРЛАДЯНА, який нещодавно повернувся із Харкова, де пройшов форум працівників залізничної культурно­оздоровчої сфери.

  — Ні, і ще раз ні, — категорично відповів Павло Євгенович. – Про це й мови не було. Навпаки. Залізниці потрібні сильні й здорові трудівники. Тож спорт і фізкультура залишаються. І завдання наші залишаються тими ж: сприяти розвиткові культури, спорту, оздоровлення серед залізничників. Але форми роботи будемо змінювати, не відкидаючи, звісно, результативних і перевірених. У нас, наприклад, у танцювальний гурток Наталії ШИРІНОЇ ходить майже 80 дітей, в основному діти залізничників. Позбавити їх можливості долучатися до хореографічного мистецтва було б великою помилкою. Так само і вокальні гуртки, студії, спортивні секції. Працюватимуть. А щодо участі у змаганнях, то причини різні. Трудові колективи щорських дистанції і локомотивного депо все­таки невеликі. Волейболісти є, та хтось у відрядженні, хтось захворів – і вже немає команди. І доїхати зі Щорса до Конотопа тепер не так вже й просто. Проаналізуємо ситуацію, обговоримо… Думаю, що на наступній спартакіаді список команд буде більший.

  Заявки на участь подали волейболісти станцій Конотоп, Хутір Михайлівський, локомотивного депо Конотоп, Конотопської дистанції електропостачання і Хутірської дистанції колії, Бахмацької дистанції сигналізації і зв’язку, експлуатаційно­ремонтного вагонного депо Конотоп. Суддя змагань Андрій ПАНЮТА проводить жеребкування, і першими на майданчик виходять команди локомотивного депо Конотоп та Хутірської дистанції колії. Обидві сильні – це відчувається уже з перших хвилин. І до самого фіналу поєдинка залишається інтрига, хто переможе. Локомотивне депо здобуває кращий результат, та хуторяни оптимізму не втрачають.


  Волейболістка команди­-переможниці Віта РЯБУХІНА.

  Другими грають команди Бахмацької дистанції сигналізації і станції Хутір Михайлівський. Перемагають волейболісти із міста Дружба.

  Третій поєдинок видався малоцікавим. Вагонники дуже й дуже поступалися енергетикам...

  Змагання продовжуються. А я підходжу до гостей, точніше, двох учасниць із хутірських команд. Тільки двох, зауважте, серед чоловіків. Знайомлюся.

  Віта РЯБУХІНА. Працює розпорядником робіт у дистанції. Волейболом захоплюється ще зі школи. Але тепер на тренування залишається все менше й менше часу – двоє дітей. Також Віта розповідає, що у дистанції планують зробити свій волейбольний майданчик.

  Анна ТКАЧЕНКО – приймальник поїздів станції Хутір Михайлівський. Так само давно дружить зі спортом. І не без успіху. Вона виступає за жіночий «Локомотив» Конотопа. Тренується команда станції у міському спортзалі.

  — Важко зібрати усіх на тренування, — доповнює її розповідь капітан команди і маневровий диспетчер Алєсь Романенко, — позмінна робота. Але ми любимо волейбол. Це чудова гра. Тож труднощі відступають.

  Несподіваних результатів волейбольні змагання в Конотопі не мали. Лідери були відомі, тож вирішувала все її величність спортивна Фортуна. Цього разу вона посміхнулася волейболістам Хутір Михайлівської дистанції колії, Конотопської дистанції електропостачання та станції Конотоп. Вони зайняли три перші місця.
   

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05