РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (26 травня 2017) 

 • «Робітниче слово». Тримаймося разом!

  Начальники станцій, керівники виробничих підрозділів, профспілкові активісти, адміністрація Жмеринської дирекції залізничних перевезень – такою була аудиторія, перед якою виступив головний редактор часопису «Робітниче слово» Віктор ЗАДВОРНОВ під час читацької конференції, що відбулась днями у Жмеринці.


  Яна КАНСЬКОГО цікавлять статті на історичну тематику.

  Метою цього заходу було донести до керівників, а через них і до широкого кола залізничників, інформацію про структуру видання та передплату на друковані видання Укрзалізниці.

  Зокрема виступаючий повідомив, що з початку нинішнього року у нашому відомстві голов­ним засобом масової інформації є філія «Медіацентр «Магістраль» ПАТ «Укрзалізниця». Медіацентр видає всеукраїнську транспортну газету, що виходить двічі на тиждень у двох форматах. У газеті «Магістраль регіональна» меншого формату виходить «Робітниче слово», яке опікується філією «Південно¬-Західна залізниця». Тож і висвітлює діяльність її виробничих підрозділів, розповідає про роботу, життя працівників столичної магістралі.

  Задля покращення зворотнього зв’язку головний редактор запропонував читачам, усім працівникам залізниці частіше звертатись до редакції зі своїми пропозиціями, зауваженнями та побажаннями. Для цього є звичайна та елект­ронна пошта, телефони, що вказуються в кожному примірнику часопису.

  Після виступу редактор газети відповів на запитання присутніх. Одне із них стосувалось зростання ціни на газету.

  — Ціна на друге півріччя для індивідуальних передплатників збільшилась порівняно з першим лише на 12 грн і становить 111 грн 83 коп. на шість місяців. Якщо заокруглити, то виходить, що, витративши лише 20 грн щомісяця, ви маєте змогу отримувати газету в газеті з кількістю сторінок — 24, — відповів Віктор Задворнов. — Також ви маєте можливість, передплативши комплект, отримувати дві газети. З них можете дізнатись про життя, діяльність не лише столичної магістралі, а й усієї Укрзалізниці. Повертаючись до вартості, слід зауважити, що зросли відрахування Укрпошти, яка доставляє газети читачам, збільшились поліграфічні витрати, ціна на папір. Це і позначилось на вартості нашого видання. Але й зарплата у залізничників зросла, тому виділити кошти для передплати газети, щоб бути в курсі транспортних тем, — важливо й гідно справжніх залізничників! Такої ж думки і старший чергової зміни відділу технічного обслуговування термінального обладнання АСК пасажирських перевезень на ст. Київ­Пасажирський Ян КАНСЬКИЙ. Адже незабаром читацька конференція відбудеться і у Київській дирекції залізничних перевезень.

  «Робітниче слово», зберігаючи вірність своїй назві, й у подальшому буде приділяти найбільше уваги рядовим працівникам, тим, хто водить потяги, утримує колійне господарство, засоби централізації, автоблокування, зв’язку, енергопостачання у належному стані, виконує інші роботи на залізниці. Завдяки кому вона успішно діє. Тримаймося разом!
   

  Никифор ЛИСИЦЯ, Фото з архіву
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05