РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (26 травня 2017) 

 • За 25 років — понад дві тисячі фахівців

  Для успішної діяльності залізниці потрібні не лише фахівці, які задіяні безпосередньо у перевізному процесі, а й багато тих, хто забезпечує її роботу. Зокрема пожежні та бійці воєнізованої охорони. Та при створенні Укрзалізниці виникла проблема з попов-ненням керівними кадрами первинної ланки цих структур, тому що в межах України до цього їх не навчали.


  Студенти відділення відпрацьовують дії за бойового розгортання пожежної мотопомпи.

  За підготовку техніків протипожежного захисту 25 років тому взялись у Вінницькому транспортному коледжі, який на той час ще був технікумом залізничного транспорту. Для цього тут створили відділення воєнізованої охорони за спеціальністю «Організація та техніка протипожежного захисту».

  Днями у коледжі урочисто відзначили 25-ту річницю цього підрозділу. Під час заходу добрим словом згадали всіх, хто створював відділення, а це Сергій КОРДУЛЯН, Олексій БЕВЗА, Володимир ЄЛІН, Володимир КРУГЛОВ та інші. Під їхнім керівництвом та за безпосередньої участі була створена навчально­матеріальна база, зокрема стрілецький тир, навчальне приміщення варти, переобладнано окремі аудиторії. В подальшому, уже за участі інших завідувачів відділення та викладачів, встановлено навчально­виробничі зв’язки з Козятинським загоном воєнізованої охорони, пожежним поїздом та стрілецькою командою ст. Вінниця, де студенти проходили практику. Також значно розширили навчальну базу: створили пожежне депо, комплекс для проведення тренувань рятувальників.

  За чверть століття у відділенні в 41-й групі денної форми навчання та 37-ми заочної пройшли підготовку понад 2 тис. фахівців, які отримали дипломи техніків з протипожежного захисту, а з 2007 р. – техніків з аварійно­рятувальних робіт. Більшість із них працюють за обраною професією, у своїй повсякденній роботі проявляють мужність, витримку, за необхідності приходять на допомогу людям у скрутних для них ситуаціях. Чимало випускників відділення сьогодні займають керівні посади у підрозділах столичної магістралі та інших залізниць. Так, Василь ЛЕВИЦЬКИЙ — начальник служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південно¬Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», а Руслан КОВАЛЬ – перший заступник начальника Київського загону воєнізованої охорони. Стрілецькі команди на ст. Жмеринка очолює Леонід КСЬОНДЗИК, а на ст. Вінниця – Віталій ПРИСЯЖНИЙ. На цій же станції інструктором з пожежної профілактики працює Олександр ГАВРИЛЕНКО, а сектор пожежного нагляду та технічних засобів охорони Козятинського загону воєнізованої охорони очолює Олександр ЦВИК. Деякі інші випускники очолюють стрілецькі команди та пожежні поїзди.


  Майбутній технік з аварійно­-рятувальних робіт Наталія ЯКУБОВСЬКА
  приміряє лаштунки вогнеборця.

  — У нашому відділенні створено секцію з пожежно­прикладного спорту, — розповідає нинішній очільник навчального підрозділу Володимир ДЖЕРЕЛОВСЬКИЙ. – А з найкращих спортсменів секції сформована збірна команда коледжу, яка з 2000-го постійно бере участь у змаганнях на першість Укрзалізниці та Вінницької області. І завжди виборює призові місця. Цими успіхами ми завдячуємо енергійному і наполегливому тренеру, майстру з пожежно­прикладного спорту Ігорю Георгійовичу УГРИЧУ-ТРЕБІНСЬКОМУ. Під його керівництвом за останні роки підготовлено два майстри спорту, вісім кандидатів та чимало спортсменів­розрядників. І цим ми пишаємося.

  Як зазначалось під час святкування 25-річчя відділення, особлива увага приділяється військово­патріотичному вихованню студентів. Ця робота спрямована на виховання людей з високими моральними якостями, мужніх та відданих патріотів України. Для цього багато зусиль прикладають працівники коледжу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Світлани ОНОФРІЙЧУК.

  І їхня робота дає позитивні результати. Чимало випускників коледжу, і зокрема відділення, добровільно пішли на військову службу і стали захищати Україну на сході. Один із них – Сергій МУРАВСЬКИЙ, який завершив навчання у 2013 р., уже наступного року брав участь у бойових діях, і на жаль, загинув на Луганщині.

  Та не лише в бою випускники проявляють мужність, сміливість та самовідданість. Ці якості вони демонструють і під час виконання службових обов’язків на залізниці, керуючись гаслом: «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
   

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05