РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (26 травня 2017) 

 • Кримінал вийшов на головні колії

  Нещодавно на дільниці магістралі між станціями Шепетівка-Подільська—Ізяслав лише протягом декількох годин залізничникам довелося двічі закривати рух поїздів, щоб попередити можливу надзвичайну подію. Причиною стали крадіжки верхньої будови колії, що трапилися тут у ранкову пору напередодні травневих свят. Лише уважність та професійні дії колійників дозволили запобігти лиху.

  Того ранку колійний обхідник 17¬го околодку Шепетівської дистанції колії Леонід ЛУК’ЯНЧУК під час натурального огляду колії на 13¬му км перегону Шепетівка­Подільська—Ізяслав виявив відсутність восьми накладок типу Р¬65 та стикових болтів на місцях з’єднання рейок. Про це він терміново повідомив чергового диспетчера. На місце події невідкладно виїхали правоохоронці та воєнізована охорона.

  Заступник начальника дистанції колії Ігор МОРОЗ, який того вихідного дня був відповідальним по дистанції колії, оперативно організував роботи, щоб у стислі терміни відновити справність колії. На місце крадіжки замість викрадених деталей доставлено необхідні накладки та болти. Начальник дільниці Андрій ЛЕСЬКОВ, шляховий майстер 17¬го околодку Олександр ЗАВАДСЬКИЙ та колійний обхідник Леонід Лук’янчук, не чекаючи допомоги від чергової бригади колійників, самотужки закріпили деталі на місцях з’єднання рейок і, впевнившись, що все необхідне зроблено, доповіли про справність колії.

  Рух поїздів на цій дільниці було відновлено. Однак ненадовго. Менш як за годину колійний обхідник, продовжуючи подальший огляд колії, виявив подібну крадіжку вже на 14¬му км цього самого перегону. Тож рух поїздів знову довелося призупинити та ліквідовувати наслідки від чергової крадіжки, де злочинці поцупили шість накладок та 12 болтів.

  — У дистанції колії я працюю вже не один рік, але не пригадую, щоб були такі зухвалі крадіжки, — говорить заступник начальника дистанції колії з кадрів та соціальних питань Віктор МУЗА. – Так, крадіжки траплялися, однак це було не на колії головного ходу, а на під’їзних, малодіяльних або ж закритих дільницях. Зараз злочинці добралися до колії головного ходу, де курсують вантажні та пасажирські поїзди. І це бентежить.

  За фактом крадіжок правоохоронними органами Шепетівського та Ізяславського районів, на території яких їх здійснено, проводяться розслідування. Є сподівання, що винуватців буде знайдено і вони понесуть заслужене покарання. А поки залізничники, щоб запобігти подібним випадкам, працюють у посиленому режимі.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Karpatnews.in.ua
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05