РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (26 травня 2017) 

 • Цьогоріч — 1300. І це не межа

  Основним завданням вагоноремонтників Шепетівки є ремонт рухомого складу власності приватних підприємств країни. На цей рік вони уклали угоди на ремонт майже 1 тис. 300 таких вагонів, що суттєво перевищує показники 2016-го, коли їх відремонтували трохи менше 800. Причиною такого різкого збільшення замовлень, не в останню чергу, стала репутація підрозділу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» як надійного партнера.


  «Золоті руки у Володимира ГОЛОТИ» — кажуть про бригадира шепетівські вагоноремонтники.

  Цьогоріч до традиційних замовників послуг вагоно-ремонтників Шепетівки додалося декілька нових фірм та компаній. Зокрема «Сучасна вагонна компанія», «Перша вантажна перевізна українська компанія», «Мемтранс», «Транспоком», «МГтранс», які забажали відновлювати власний рухомий склад саме в ремонтному вагонному депо Шепетівки. Таке збільшення обсягів робіт деповчан лише радує.

  — Вважаю, що в першому кварталі цього року ми спрацювали успішно, — говорить заступник начальника депо з ремонту Павло ПОПОВИЧ. – Планове завдання виконали. Працюємо навіть з невеликим випередженням. Тішить те, що з початку року знач¬

  но налагодилося постачання запасними частинами та необхідними матеріалами. Відчувається, що запрацювали тендерні угоди. Наприклад, днями отримали 17 т такого необхідного нам листового металу. Регулярно наповнюються запчастинами наші виробничі цехи. Тож працювати є з чим.

  Однак зараз турбує нас інше – недоукомплектованість працівниками, особливо бракує робітників. Наші потужності дозволяють ремонтувати до 130 вагонів щомісяця. Та вийти на цей рівень ми не можемо. Сьогодні у депо бракує 16 таких необхідних нам спеціалістів, як зварювальник, токар, фрезерувальник, слюсар. Свого часу ці посади було скорочено, а ось відновити їх проблематично.

  Якби дозволили прийняти на роботу на ці спеціальності хоча б половину так необхідних нам працівників, ми б самотужки підготували їх у депо, як­то кажуть, без відриву від виробництва. У нас є чимало досвідчених наставників і фахівців, які могли б це зробити. Наприклад, бригадир дільниці з виготовлення та ремонту деталей Володимир ГОЛОТА свого часу опанував спеціальності фрезерувальника та електрогазозварника. Володимир Васильович має досвід роботи і як слюсар рухомого складу. Між іншим, він є активним раціоналізатором та наставником молоді. За декілька десятків років роботи у депо підготував вже не одного фахівця. Те ж саме можна сказати й про деяких інших наших співробітників. А це й майстер дільниці з ремонту автогальмівного обладнання Володимир ВЕРЕЩАК, слюсар з ремонту рухомого складу Олександр ЛАХАЙ, стропальник Микола МАЗУРЕЦЬ, слюсар дільниці з ремонту колісних пар Олександр ЛЕВЧУК. Вони вміють і можуть навчити тих, хто бажає стати справжнім фахівцем цих робітничих професій. Ось лише взяти до штату таких людей ми не можемо. Чекаємо на погодження від керівного складу ПАТ «Укрзалізниця».

  А поки що вагоноремонтники працюють тією кількістю працівників, що мають. План, звісно, виконують. Щоправда, це не ті бажані 130 відремонтованих вагонів на місяць, що дозволило б принести до скарбниці залізниці додаткову чималу суму надходжень, та все­таки сподіваються, що з часом зможуть вийти на такий показник.

  Парадокс часу: є вміння, бажання працювати, але кадрове питання ніяк не вирішується. Чи почують шепетівців у Києві?!
   

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05