РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (22 травня 2017) 

 • Мистецтво догляду

  Київська клінічна лікарня № 1 на залізничному транспорті філії «ЦОЗ» ПАТ «Укрзалізниця» 12 травня відзначила Всесвітній день медичної сестри. Цей святковий захід зібрав усіх медичних працівників лікарні.

  Під час урочистостей, які відбувалися в актовій залі лікарні, головний лікар Олександр КАНЕВСЬКИЙ у вітальному слові підбирав найтепліші слова для своїх колег.


  Старші медичні сестри відділень Київської клінічної лікарні здатні поєднати в собі високий професіоналізм і доброзичливість

  — Догляд за хворими — це мистецтво, яке не кожному під силу. Бо в слові медсестра головна складова «сестра», — сказав він. — На вас, дорогі медсестри, покладають надію не лише хворі, а й лікарі, з якими ви працюєте. Звістка про ваші умілі руки, про вашу чуйність і тактовність уже переходить із вуст в уста протягом тривалого часу. Ви перші, кого бачить пацієнт у палаті. Саме ви знайдете заспокійливі слова і ви, наші медичні сестри й молодший персонал, робите все для того, щоб ваша професія не перетворилась у звичайне ремесло, а залишалась наймилосерднішою.

  Після виступу головного лікаря з великим інтересом гості подивились історичні слайди, де проілюстровано історію трудового життя лікарні, зокрема було показано фото ветеранів медичних сестер, які розпочинали свою біографію у лікарні, а деякі з них продовжують працювати і до сьогодні. Серед них Ольга БУНЯК, яка 60 років віддала такій благородній справі, як медицина. Потім кожному відділенню було вручено солодкі подарунки.

  Далі таланти клінічної лікарні № 1 дарували медпрацівникам радість та хороший настрій своїми піснями та веселими сценками.

  ПРЯМА МОВА

  Старша медична сестра лікарні Наталія РУБАНКА:

  «У лікарні працює 132 медичні сестри, 60 на лінії, у медичних пунктах регіональної філії. Сама я працюю з 1993 р., розпочинала медичною сестрою у відділенні гінекології. Потім — старшою медичною сестрою відділення. Останні два роки я працюю старшою медичною сестрою лікарні. Жодного разу не пожалкувала, що обрала цю професію. Адже медицина формує такі риси характеру, як щирість, доброзичливе ставлення до людей. Дуже люблю свій колектив. Медпрацівники наші – згуртовані, завжди готові прийти на допомогу одне одному та пацієнтам».

  Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  Ольга ЛИХАЧОВА, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05