РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (22 травня 2017) 

 • Реконструкцію завершили раніше

  ПАТ «Укрзалізниця» продовжує реконструкцію залізничних колій. Як повідомили в службі колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця», проведення ремонту інфраструктури дозволяє забезпечити безпеку руху поїздів та іншого рухомого складу, збільшити пропускну спроможність і забезпечити плавність ходу поїздів.

  На виконання доведеного плану 2017 р. з реконструкції колії було заплановано виконання робіт по непарній колії перегону Жмеринка—Ярошенка (17,8 км) та ст. Ярошенка (1,6 км), загальним обсягом 19,4 км. Роботи планувалось виконати у «вікно» з довготривалим закриттям перегону на 36 діб. Також під час виконання реконструкції непарної колії планувалась заміна рейкошпальної решітки на нову на скріпленні КПП-5, настилів на трьох переїздах із вкладанням збірного залізобетонного. Крім того — нарізання кюветів та планування узбіччя земляного полотна.

  Слід зазначити, що на станції проектування за використання проектно-вишукувального інструмента у лютому-березні 2017 р. було визначено необхідність проведення реконструкції непарної горловини ст. Ярошенка для можливості збільшення міжколійної відстані та усунення порушення технічних умов вкладання стрілочних переводів. Для цього необхідно було перенести стрілочні переводи № 1, 3, 5, 21 на нові вісі з паралельним винесенням комунікацій, а саме — опор контактної мережі, сигнальних установок та інших пристроїв.

  Роботи з реконструкції непарної колії перегону Жмеринка—Ярошенка, ст. Ярошенка було розпочато 10 квітня 2017 р. і планувалось завершити 16 травня 2017 р.

  Вже під час виконання робіт завдяки злагодженим діям підрозділів служби колії та суміжних служб (електропостачання, сигналізації та зв’язку, перевезень, локомотивного господарства), що визначалось у безперебійному плануванні та реалізації добового виробітку колійними машинами, раціональному використанні локомотивного парку, якісному забезпеченні залучених підрозділів необхідними матеріалами, було прийнято кардинальне рішення. А саме: під час виконання реконструкції колії одночасно проводити і реконструкцію непарної горловини ст. Ярошенка.

  Завдяки професійному, раціональному і самовідданому підходу працівників підрозділів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» вдалося виконати повний обсяг робіт з реконструкції непарної колії Жмеринка—Ярошенка, ст. Ярошенка, реконструкції непарної горловини ст. Ярошенка, забезпечення зварними довгомірними рейками на дільниці довжиною в перегін. І що є важливим, забезпечити підвищення швидкості руху з 60 км/год до 100—80 км/год (на час відкриття), а згодом і збільшити до 140—80 км/год після проведення обкатки колії.

  Ще один важливий факт. Після виконання робіт колію відкрито для руху на чотири доби раніше від запланованого та з нульовою бальністю по проходу вагона-колієвимірювача, що говорить про відмінний результат проведеної роботи.

  Слід зазначити, що зі своїм завданням фахівці впоралися успішно, вкотре доводячи високий професіоналізм залізничників.


  Підготувала Тетяна ШЕМЧУК, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05