РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (22 травня 2017) 

 • Щира, мудра і порядна

  Вже майже чотири десятки років працює на залізниці контролер верстатних і слюсарних робіт моторвагонного депо Фастів Катерина МАЗНІЦЬКА. Ще молодим дівчам розпочала тут трудову біографію.

  Працювала маляром рухомого складу, згодом, по закінченні залізничного технікуму, очолила одну з бригад кузовного цеху. А останні 11 років перекваліфікувалася у контролери. Нещодавно за багаторічну сумлінну працю на залізниці Катерину Мазніцьку нагороджено нагрудним знаком «Відмінник пасажирського господарства».


  Контролер верстатних і слюсарних робіт моторвагонного депо Фастів Катерина МАЗНІЦЬКА

  — Сама я родом з Хмельниччини, можна сказати, землячка відомого керівника Укрзалізниці Георгія Кірпи, — розповідає про себе Катерина Михайлівна. – Бо народилися та виросли ми у сусідніх селах. Щоправда, працювати на залізниці я почала не тому, що мала такого відомого у галузі земляка, а за порадою родичів. Коли я закінчила школу й була у пошуку майбутньої професії, мій дядько, Володимир ПЕРВАК, уже працював у моторвагонному депо Фастів майстром візкового цеху. Він і запропонував мені йти до них на роботу.

  Причетною до її вибору професії моя співрозмовниця вважає й свою тітку Ганну. Адже згодом саме на її посаду контролера верстатних і слюсарних робіт вона прийшла після того, як тітка вийшла на пенсію і посада стала вакантною.

  — Новий фах опанувала швидко, — говорить Катерина Михайлівна. – За що хочу подякувати своїй наставниці Тетяні Валеріївні ЗМЕУЛ. Зараз уже я допомагаю нашим молодим контролерам набувати такий необхідний у роботі досвід. Адже серед іншого ми контролюємо стан колісних пар вагонів. І від якості такого контролю у значній мірі залежить безпека руху електропоїздів.

  Я задоволена обраною мною професією. У нас склався чудовий колектив. Навіть шкода, що за рік-­два доведеться йти на пенсію.

  За словами майстра цеху ТОЗ Андрія МОЧАРСЬКОГО, Катерина Михайлівна займається контролем та прийомкою деталей будь-якої складності. А все тому, що добре знається на технології холодної обробки деталей слюсарними та верстатними інструментами. Але це, якщо говорити про К. Мазніцьку як фахівця. Як людина — щира, мудра і порядна.


  Фото з архіву редакції

  Анатолій САДОВЕНКО, «Робітниче слово».
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05