РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (15 травня 2017) 

 • Чи поселиться затишок у «Дубках»?

  Кожен весняний день наближає нас до літніх канікул. Для дітвори – радісний період. А от батькам, зокрема й тим, які працюють на залізниці, це додає турбот. Хочеться, щоб діти у цей період не залишались без нагляду, та й оздоровити, створити їм гарний відпочинок також є бажання. В цьому значною мірою можуть допомогти дитячі оздоровчі табори.

  Один з таких розташований неподалік Жмеринки в дубовому гаю, від якого він й отримав назву «Дубки». А щоб школярам під час перебування в таборі було затишно та весело, дорослі в підготовчий період мають тут добре потрудитись.

  Що, кому і в який час необхідно зробити в дитячому оздоровчому таборі, вирішували на нараді, яку днями провели у «Дубках» головний інженер — перший заступник начальника регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Володимир ОСОВИК і голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК. А участь у цьому заході взяли керівники виробничих підрозділів столичної магістралі, що розташовані на теренах Жмеринської дирекції залізничних перевезень. Кожному із них було поставлено завдання на відновлення оздоровниці для дітей.


  Щодо виконання робіт, то уже традиційно найбільший обсяг належить виконати Жмеринському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінню, яке очолює Валерій МИХАЛЬЧИШИН. Працівники цього підрозділу наведуть лад на кухні, в їдальні та деяких інших приміщеннях, а також відновлять систему водопостачання, що була законсервована на зимовий період.

  ПРЯМА МОВА

  Головний інженер — перший заступник начальника регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Володимир ОСОВИК:

  «Нинішнього року фінансування обмежене, тому великих ремонтних робіт у таборі проводити не будемо. Але всі будівлі, територію необхідно привести в належний стан. Щоб перед дітьми не було соромно і їм тут було зручно відпочивати».

  Немало мають потрудитись фахівці Жмеринської дистанції захисних лісонасаджень, де начальником Володимир СВИСТУН. За їхньої участі вся територія табору має набути привабливого вигляду, прикраситись клумбами та квітниками, декоративними рослинами… Словом, перетворитись на чарівний куточок у дубовому гаю.

  Коли ж узагальнити результати наради, то можна сказати, що кожному із підрозділів було поставлено конкретне завдання з оновлення табору. На порядку денному — виконання косметичного ремонту у кімнатах, відновлення роботи медпункту, приведення до ладу спортивних майданчиків… Але усі роботи мають бути завершені до 25 травня. В цей день спеціальна комісія прийматиме кожен з об’єктів. І якщо будуть виявлені недоліки в ремонтних роботах, відповідатимуть за це керівники.

  Та, думається, із завданнями трудові колективи залізничників впораються, як це було і в попередні роки. І дитячий оздоровчий табір «Дубки» гостинно відкриє двері для дітей. А їх тут нинішнього оздоровчого сезону побуває чимало. За словами директора цієї установи Елли ГРИЦЕНКО, є можливість оздоровити, організувати відпочинок за три зміни дев’яти сотням дітей. Минулого року тут побувало майже 700 хлопчиків та дівчаток. Важливо й те, що путівки в «Дубки» розповсюджуватимуть не лише в межах Жмеринської, а й усіх дирекцій столичної магістралі. Залишається лише одне – вчасно і якісно провести ремонтно-¬відновлювальні роботи. І тоді в «Дубках» поселиться затишок, а дубовий гай поблизу Жмеринки наповниться не лише пташиним співом, а й дзвінкими голосами дітей працівників залізниці, які тут гарно відпочинуть, наберуться сил, щоб знову взятись за навчання і готувати себе до дорослого життя.


  Фото з архіву «Робітничого слова»

  Никифор ЛИСИЦЯ, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05