РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (15 травня 2017) 

 • ПЕЧАЛЬНІ РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЯ

  Традиційний міні-футбольний турнір серед працівників вікової категорії 40+ регіональної філії «Південно-Західна залізниця», присвячений черговій (цього разу вже 31-Й) річниці Чорнобильської трагедії, вкотре відбувся на відкритих майданчиках фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» (пров. Стадіонний, 10/2).


  Тепла, сонячна погода неначе розвіювала сумні спогади про трагедію, яка стала, напевно, страшним початком кінця Радянського Союзу. В кожного з нас відтоді живе невід’ємною часткою біографії свій персональний Чорнобиль. Збірні Козятинської, Коростенської та Конотопської дирекцій залізничних перевезень, а також дружина ПАТ «Укрзалізниця» – «Експрес» розіграли призи і нагороди турніру.

  Усі шість матчів тривали у безкомпромісній боротьбі, оскільки їхні результати не принесли жодної нічиєї. Підсумок стартового поєдинку між командами Коростеня і Конотопа, як показали подальші події, заклав фундамент для здобуття конотопчанами золотих нагород. Втім, жодна з команд не уникнула поразки.

  1-й тур:

  Коростень—Конотоп — 1:5,

  «Експрес»—Козятин — 0:2.

  2-й тур:

  Коростень—«Експрес» — 7:2,

  Конотоп—Козятин — 1:2.

  3-й тур:

  «Експрес»—Конотоп — 2:6,

  Козятин—Коростень — 0:4.

  Таким чином, три команди здобули по 6 очок, тоді як «Експрес» програв усі поєдинки. Деякі гравці решти збірних до останнього переймалися питанням про якість металу, з якого зроблено їхні медалі. Ось якою була змагальна напруга.

  «Бронзовий» Козятин: Леонід Оберемок, Руслан Сич, Сергій Радківський, Володимир Тучак, Олександр Квасюк, Володимир Зубарев, Ігор Осипюк, Віктор Туз.

  «Срібний» Коростень: Андрій Давидюк, Юрій Василенко, Іван Гошко, В’ячеслав Новицький, Сергій Железняк, Геннадій Кирийчук, Сергій Бондарчук, Петро Гієнко.

  «Золотий» Конотоп: Сергій Власенко, Геннадій Петрушенко, Іван Глушко, Юрій Радченко, Сергій Савченко, Олександр Мануха, Ігор Зімін, Сергій Іванько.

  Вкотре добре впоралися зі своїми обов’язками представники суддівського корпусу: Петро Дмитренко, Володимир Новиченко, Павло Єрмоленко, Тарас Кучер, Іван Богатирчук, Михайло Слободян.

  На церемонії урочистого закриття під орудою директора ФСК «Локомотив» Олександра АНДРІЄНКА було вручено традиційні кубки і медалі, оголошено ім’я Сергія ВЛАСЕНКА (Конотоп) в якості кращого гравця турніру.

  Приз «За волю до перемоги» дістався дружині «Експрес».

  Капітан переможців­конотопчан Юрій РАДЧЕНКО стисло розповів, як його команді нарешті вдалося досягти бажаного успіху. Грізних і титулованих коростенців хлопці не боялися, оскільки впродовж попередніх чорнобильських турнірів вони «наїлися» третіми (2014, 2015 рр.) та другим (2016 р.) місцями. Поразка в другому турі від козятинців стала наслідком певної розслабленості конотопчан після вражаючої стартової перемоги. Але вже проти «Експреса» Конотоп знову діяв максимально зібрано. Отже, довгоочікуване «золото» і відчуття добре зробленої справи. Шкода, що поїзд на Конотоп стартував з Києва лише о 20.40. Далі ще майже три години довелося їхати у вагоні, але перше місце було варте тих незручностей.

  Хвилиною мовчання учасники турніру вшанували пам’ять постійного учасника наших футбольних змагань, представника Козятинської дирекції Миколи Огородніка, який днями пішов з життя. Якби не ця сумна подія, Микола Анатолійович обов’язково прибув би до Києва з командою. Не забути, як восени 2015 р. він у складі збірної локомотивного депо Шепетівка святкував перемогу в першому чемпіонаті Південно-Західної з міні-футболу.

  Тридцять один рік тому вибухнув другий реактор Чорнобильської АЕС. Численні людські жертви було принесено справі локалізації пожежі і убезпечення людства від вбивчого впливу ядерного випромінювання. Задля нас з вами хтось віддав своє життя у страшній зоні Чорнобиля. Шануймо і пам’ятаємо героїв!


  Фото Дмитра КОНОВАЛОВА,

  «Магістраль»

  Олег ПОПЕЛЬНИЦЬКИЙ, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05