РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (5 травня 2017) 

 • Легкокрила мрія у Максима

  У столиці Литви Вільнюсі пройшов міжнародний конкурс фахової майстерності серед учнів училищ залізничного транспорту з професії «помічник машиніста електровоза», в якому нашу країну представляли вихованці Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту (МВПУЗТ).


  Максим СКОТЕНЯНЕЦЬ у кабіні тренажера


  Директор Вільнюського училища залізничного транспорту Валдас СЄРАПІНАС та його заступник Єронімас НІКІПАРАВІЧУС поздоровили бронзового призера конкурсу Максима СКОТЕНЯНЦЯ з нагородою та побажали здійснення легкокрилих мрій

  Конкурс зібрав представників семи країн Центральної та Східної Європи: Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Молдови, Білорусі та України, які активно співпрацюють у підготовці висококваліфікованих кадрів для залізничного транспорту.

  Дуже приємно, що одним з призерів цього престижного міжнародного змагання молодих залізничників став представник нашої країни Максим СКОТЕНЯНЕЦЬ, який навчається на другому курсі Козятинського залізничного училища. За підсумками конкурсу у загальному заліку він посів почесне третє місце. Крім того, Максим отримав диплом за третє місце й у номінації ще одного конкурсу¬презентації – «Моя мрія – керувати локомотивом». До речі, готував його до участі у конкурсі майстер виробничого навчання Юрій БЯЛОШИЦЬКИЙ.

  — Подібні міжнародні конкурси і участь у них дуже необхідні нашим учням, — говорить керівник делегації училища, заступник директора з виховної роботи Лариса ОСІПЧУК. – Вони сприяють об’єднанню молоді, дають їй можливість продемонструвати свої знання та навички, поспілкуватися з однолітками, поділитися досвідом. Ми познайомилися із сучасною навчальною базою литовських колег. Хотілося б багато чого з побаченого впровадити й у себе.

  Фото з архіву МВПУЗТ

  Анатолій САДОВЕНКО, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05