РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (5 травня 2017) 

 • Студенти обурюються через забруднення, проте рук не покладають

  Студенти Вінницького транспортного коледжу (ВТК), який очолює Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ, уже традиційно беруть активну участь у проведенні Днів довкілля. Не виняток і нинішній рік. Вони не лише навели належний порядок на території навчального закладу, а й допомогли залізничникам та лісникам.


  Так, понад сотня майбутніх працівників сталевих магістралей під керівництвом заступника директора з навчально­виробничої роботи Олександра ПЕЧЕНЮКА, викладачів та майстрів виробничого навчання добре потрудились на під’їзних коліях, що розташовані в межах Вінниці і належать залізниці, а також на колії, що пролягла від ст. Вінниця в напрямку Немирова. Вони зібрали побутове сміття, яке тут понакидали мешканці міста. А його і цього року було чимало. Чомусь несвідомі громадяни вважають, що біля залізничних колій можна викидати усякий непотріб. Думається, з цим варто боротись радикальними методами.

  Закликами про необхідність збереження навколишнього середовища нікого не здивуєш. Проте за порушення законодавства про охорону навколишнього середовища може настати дисциплінарна, адміністративна, цивільна і кримінальна відповідальність. Як відомо, підставою є притягнення конкретних осіб через вчинення правопорушення. Що маємо на сьогодні? Порушення прав громадян на безпечне навколишнє середовище.

  Як до цього відносяться студенти ВТК? Підтримують думку про необхідність застосування всіх видів відповідальності. Обурюються, проте рук не покладають.

  А студенти, які навчаються за фахом «лісове господарство», отримавши інструктаж від Тетяни РОГОЗЮК, вирішили допомогти своїм колегам із Вінницького лісництва. На одній із ділянок цього господарства молодь висадила до півтисячі саджанців сосни та ялини. Це суттєва допомога лісничим. А, головне, що поблизу міста над Бугом зелених насаджень побільшає, і це позитивно вплине на стан довкілля.


  Фото автора

  Никифор ЛИСИЦЯ, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05