РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (5 травня 2017) 

 • Майбутнє починається сьогодні

  На початку квітня за участю кадрових працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» проведено попередній розподіл майже 200 випускників профільних університетів та коледжів. підсумки розподілу доволі оптимістичні.

  Аби не повторити ситуацію 2016 р., коли на залізницю прийшло мало молодих спеціалістів, керівництво залізниці спонукало працівників відділів кадрів філії до активної роботи. Начальник служби кадрової та соціальної політики Наталія ГРУЦЯ разом з колегами, проаналізувавши роботу за попередній період, активно включилися у відбір професіоналів. Для цього було направлено листи до дирекцій залізничних перевезень, служб з метою формування попередньої потреби у випускниках Державного економіко¬технологічного університету транспорту, Київського коледжу транспортної інфраструктури, Київського електромеханічного та Вінницького транспортного коледжів. Додає впевненості в адаптації молоді у підрозділах й підвищення заробітної плати на 25 % для залізничників.

  До прикладу. По Вінницькому транспортному коледжу зі 140 випускників заявлено на працевлаштування 92 особи, а саме: із 41 зі спеціальності «Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства» — 33 особи, зі спеціальності «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання» із 42 — 19, «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» із 43 — 38, «Лісове господарство» із 14 – 2 особи. На жаль, будівельники не виявили бажання працювати на залізниці.

  Молоді спеціалісти, які уже визначилися зі своїм майбутнім на залізниці, знають, де працюватимуть після отримання диплома, адже до цього вони проходили практику у цих підрозділах.

  Також дипломовані фахівці після закінчення Київського коледжу транспортної інфраструктури (49), Київського електромеханічного коледжу (13), Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту (8), Державного економіко-технологічного університету транспорту (44) наразі можуть оформляти документи на роботу, аби скоріше приєднатися до колективу залізничників.

  Робочі місця отримають і випускники, які навчаються на платній основі.

  Слід зазначити, що для регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» актуальним залишаються питання забезпечення підрозділів кваліфікованими кадрами, особливо відчувається потреба у таких професіях, як зв’язківці та енергетики.


  Ольга ЛИХАЧОВА, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05