РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (21 квітня 2017) 

 • Реалізм, об’єктивність, наполегливість

  Нещодавно відбулася ХV конференція трудового колективу виробничого підрозділу «Київське відділення» філії «ГІОЦ» ПАТ «Укрзалізниця». На порядку денному чотири пункти: звіти сторін про підсумки виконання у 2016 р. колективного договору, продовження терміну його дії на 2017 р., зміна назви та різне.

  Колективний договір, як і раніше, залишається єдиним локальним правовим актом, який безпосередньо забезпечує захист прав інтересів кожного працівника. Тому розробка такого важливого та всеохоплюючого документа вимагала виважених підходів. Не дивно, що засідання пройшло жваво, а присутні делегати налаштовані рішуче. Адже, щоб найбільш повно врахувати в колдоговорі різнобічні інтереси працівників, працювали спокійно та вдумливо, прислухаючись до кожного.

  Про виконання колдоговору за минулий рік від профспілкового комітету доповіла голова профспілки Тамара БІЛОШИЦЬКА. Вона зазначила, що впродовж звітного періоду в умовах проведення структурних змін профспілковий комітет вжив усіх заходів для виконання колективного договору. В МЦРЗ санаторії «Хмільник» і пансіонаті «Світязянка» лікувались 32 особи. В дитячих оздоровчих таборах відпочили всі охочі, а саме 30 дітей працівників ІОЦ.

  Щодо надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі, працівникам було виплачено 88 тис. грн, пенсіонерам – 22 тис. грн. Не залишились поза увагою ветерани. Профком брав активну участь і у відвідуванні ветеранів, і у привітанні ювілярів.

  Окрім зазначеного, профком спільно з адміністрацією проводив скоординовану роботу зі зміцнення трудової дисципліни, заохочення працівників, підвищення ефективності роботи.

  Від адміністрації перед присутніми виступив начальник ВП «Київське відділення» філії «ГІОЦ» ПАТ «Укрзалізниця» Анатолій ГРУШКО. Анатолій Воло­димирович зауважив на тому, що ефективне функціонування всіх підрозділів залізниці неможливе без широкого використання автоматизованих систем управління (АСУ), у зв’язку з чим постійно збільшується кількість впроваджених нових автоматизованих систем та розширюються функції систем, що вже експлуатуються. ВП «Київське відділення» філії «ГІОЦ» забезпечує безперебійність роботи всіх автоматизованих систем управління, впроваджених на залізниці.

  — Минулий рік видався важким, — зазначив Анатолій Володимирович. — Але дисциплінованість та нормальний морально-психологічний клімат у трудовому колективі сприяли підвищенню ефективності праці кожного працівника.

  На забезпечення пільг і гарантій, внесених у колективний договір і не передбачених законодавством, у минулому році витрачено понад 9 млн грн.

  Під час роботи над документом виникали суперечки і пропозиції. Аби не «заговорити» ряд важливих питань, відразу ж приймалися за обговорення і прийняття рішень.

  Наприклад, провідний інженер з цивільного захисту Іван КЛИМИК вніс пропозицію щодо створення комісії з охорони праці та пожежно­технічної комісії у підрозділі, пояснюючи свою наполегливість фактами недотримання законодавства та переконливими доказами доцільності внесення її в колдоговір. Дані пропозиції було поставлено на голосування. Більшістю голосів створення комісії з охорони праці не підтримали. А от щодо запровадження пожежно­технічної комісії (ПТК), думка виявилася такою, що потребує детальнішого вивчення та обміркування. Тому було прийнято рішення винести питання про доцільність створення та склад ПТК на розгляд та узгодження адміністрацією та профком у робочому порядку, при необхідності визначитися з персональним складом.

  Одноголосно конференція трудового колективу схвалила спільне рішення адміністрації і профспілкового комітету щодо продовження терміну дії колективного договору на 2017 р. та про зміну його назви на нову: колективний договір між адміністрацією виробничого підрозділу «Київське відділення» філії «ГІОЦ» ПАТ «Укрзалізниця» та профспілковим комітетом на 2008—2010 рр., пролонгований на 2011—2017 рр.

  Сподіваюсь, що висловлені на конференції рекомендації сприятимуть покращенню роботи ВП «Київське відділення» філії «ГІОЦ» ПАТ «Укрзалізниця».

  Тетяна ШЕМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05