РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (21 квітня 2017) 

 • Весняна зустріч із Весніною Надією

  Збираючись у відрядження до Шепетівки, наштовхнувся у Фейсбуці на вірш ліричної поетеси з Києва Надії СЕМЕНИ. Перечитав двічі. Бо з щемною чутливістю у 16 рядках передано персоніфікований образ романтичної весни.

  «Весна прикрасила гостинно// Світ в абрикосову вуаль.//Переливається промінням//Дощами вмита сходу даль.// Стрімке пробудження природи //Плекає неба синь ясну.// Цвіте весна…».

  Дорогою до цього залізничного вузла не полишала думка, як поетичним рядком можна вдало описати заквітчаний початок року.

  Ось і перон. Поруч із вокзалом – вервечка засніжених від цвіту абрикосів. Тут зустрічаюсь із давніми і новими знайомими. Серед них – голова первинної профспілкової організації Шепетівської дистанції колії Олександра КОВАЛЕВСЬКА. Цього дня Олександра Віталіївна познайомить мене з чудовою співробітницею, подругою Надією ВЕСНІНОЮ. Жодних асоціацій не виникає щодо пори року і прізвища жінки з проникливим поглядом? Начальник технічного відділу ПЧ-18 – це її посада. Як вважають колеги, досвідчений інженер, досконально знається у колійній справі. Залізничниця у четвертому поколінні, донька начальника дистанції та колійного майстра ось уже понад 30 років працює у виробничо­технічному відділі. Не буду обтяжувати описом її посадових обов’язків. Скажу одне: цей відділ вважається одним з основних у дистанції, своєрідний інженерний мозок підрозділу. Якщо так, то Н. Весніна, яка керує шістьма колегами, добре знає справу.

  Заступник начальника ПЧ-18 з кадрових питань Віктор МУЗА підтвердив моє припущення. А я сфотографував Надію Миколаївну. Нехай помилуються рідні й близькі. Головне – онука Аліса, до якої дуже прихильна її бабуся. З дворічною дівчинкою Н. Весніна любить проводити вільний час. Для Аліси подобається плести спицями та крючком теплі речі. Протягом року, а не лише навесні. З молодечим поглядом в очах.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05