РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (14 квітня 2017) 

 • Як монтер колії пологи приймав

  Ти́шів — пасажирська зупинна платформа Коростенської дирекції залізничних перевезень, розташована між з. п. Головки та Йосипівка. З часу її створення, а це 1974 р., мабуть, такої уваги ЗМІ до неї ще не було, як останніми тижнями. А річ у тім, що саме тут, на лавочці в однієї молодої пасажирки відбулися… пологи. І на щастя, все склалося добре і для мами, і для малюка. Звісно, не лише через збіг обставин, а й завдяки людям, які не побоялися допомогти.


  Анатолій ЛІСКОВ — приклад для власних синів.

  В нещодавньому телесюжеті ТСН говорили з пасажиркою, яка теж ішла на електричку і першою побачила породіллю і немовля. Мені ж вдалося поспілкуватися з основним свідком цієї події і помічником породіллі й дитини. Ним виявився залізничник Анатолій ЛІСКОВ. Того дня він, підмінний черговий по переїзду 123¬й км, був на своєму робочому місці. Анатолій Іванович розповідає, що 29 березня десь о 8.45 почув пронизливий жіночий крик. Від пасажирської платформи до переїзду, а це зовсім поруч, біг незнайомий чоловік і просив допомогти — в його дружини почалися пологи. Перше, що зробив Анатолій Іванович, зателефонував до чергової по ст. Чоповичі й попросив, аби викликали «швидку». Прибіг до пасажирської платформи і побачив розгублену жінку, яка вже притискала до себе дитину, і багато крові біля лавки... Анатолій каже, що почав закутувати дитинку в куртку. Коли ж підійшла пасажирка — мешканка сусіднього села Раїса Баранівська, то й вона долучилася до допомоги. Сказала, що треба було б пуповину перев’язати. Тож Анатолій взяв аптечку на своєму робочому місці, а також звичайного кухонного ножа й нитки. Завдяки цьому і здійснили «процедуру» з пуповиною та чекали на «швидку». Дитинку ще вкутували, намагаючись краще зігріти, а тут вже й медики під’їхали…

  Запитую в Анатолія Ліскова, що він відчував після цього випадку. Каже, що емоції його переповнювали ще тривалий час, бо такий випадок з ним стався вперше. У своїх діях основним вважає те, що відразу подбав про виклик «швидкої». Йому спокійніше стало на душі, коли пізніше довідався про висновок лікарів: малюк здоровий, породілля, хоч і втратила багато крові, нині в задовільному стані.

  Тож нехай все буде добре в цієї родини, звісно, без таких «екстремальних» ситуацій. І щоб на їхньому шляху зустрічалися лише чуйні й турботливі люди. Такі, як Анатолій Іванович. Він працює в Коростенській дистанції колії монтером вже 15 років, водночас, є підмінним чергового по переїзду. Живе з родиною в Коростені, має двох синів.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05