РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (14 квітня 2017) 

 • Руслан і Людмила з колійної когорти

  Міцна наша залізниця працьовитими людьми. А серед них багато таких, що перейняли любов до залізничної справи від батьків, і далі – передають цю естафету дітям. Такі родини – надійний підмурок галузі. Через це вони постійні герої наших матеріалів на шпальтах «Робітничого слова».

  Бо є тим, що об’єднує минуле і майбутнє залізниці. Сьогоднішня моя розмова з представницею залізничної династії Людмилою МОСІЙЧУК.


  Людмилі МОСІЙЧУК є кого навчати і ким пишатися.

  Трудові витоки усіх представників її славного залізничного роду – Коростенська колійна машинна станція. З КМС-122 Людмила Василівна пов’язана із самого дитинства. Вона жартома називає себе дитиною цього підрозділу. Тут працювали її батьки, їздили у відрядження, жили у вагонах. Народилася Людмила Василівна у Малині, там працювали якраз в той час і мешкали колійники. В школу ходила в Коростені, і коли закінчила її у 1987 р., то планувала вступити до педучилища. Та не вдалося, бо бажаючих було дуже багато – конкурс був сім осіб на місце. Думала спробувати знову наступного року, та мама порадила йти попрацювати підсобною робітницею, звісно ж, в КМС. Тут молода дівчина познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, який працював складачем поїздів, відтак створили власну сім’ю. І згодом на певний час залишили КМС.

  Нагадаю, що це був «післячорнобильський» період, і багато хто тоді вирішував переїхати з Коростеня у більш чисті зони. Спробували скористатися цією можливістю і Людмила Василівна з Сергієм Федоровичем. Тож після переселення отримали житло в Полтавській області. Жили, працювали в сільському господарстві, все складалося нормально, однак рідні краї були серцю ближче. Через це усе­таки повернулися назад у Коростень. І знову влаштовуватися на роботу прийшли в колійну машинну станцію. Людмилі Василівні запропонували роботу кухаря, потім ще й провідником вагонів тут працювала, виїжджаючи з колективом на колійні роботи. Згодом стала працювати розподілювачем робіт. Реалізувала давню мрію – здобула професійну освіту: закінчила з відзнакою Вінницький транспортний коледж і має спеціальність технік­колійник.

  Нині працює Людмила Мосійчук майстром виробничої дільниці ХДВ (хопер­дозаторних вертушок), яку очолює Валерій ЛЮБИЧЕНКО. Колектив дільниці — це машиністи залізнично-будівельних машин, які працюють по всій залізниці. Завдання ж майстра — допомагати в організаційній роботі начальнику дільниці, розробляти графіки, проводити інструктажі з працівниками, брати участь в технічних навчаннях…

  Людмила Василівна усією душею вболіває за свою роботу, за те, щоб все було виконано як слід. Відповідальності її вчили батьки, тепер і вона цьому навчає свою доньку Юлію, яка теж працює в КМС. Пишається Людмила Мосійчук і своїм молодшим братом – Русланом КОВАЛЬЧУКОМ, який працює заступником начальника галузевої служби колії з ремонтно-колійних робіт, а перед цим здобув вищу освіту, пройшов щаблями професійного зростання в Коростенській колійній машинній станції. І щиро сподівається моя співрозмовниця, що їхньому залізничному роду не буде переводу.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05