РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (14 квітня 2017) 

 • Оберіг для воїна

  Колектив Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту активно долучився до реалізації програми «Оберіг для воїна», започаткованої регіональною громадською організацією «Суспільні ініціативи Козятинщини».


  Учасники урочистого заходу. Фото на згадку.

  Цей проект спрямований на військово­патріотичне виховання учнівської молоді міста та району шляхом залучення їх до допомоги українським військовим у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, зокрема виготовлення маскувальних сіток та костюмів для військовослужбовців, а також доставка їх у зону проведення АТО спільно з благодійним фондом допомоги українським воїнам «Армія SOS».

  Сьогодні до цього проекту, що реалізується за підтримки облдержадміністрації, вже долучилися 36 шкіл району, що охоплює майже 10 тис. осіб. Учні відвідують тематичні виховні години, зустрічаються з учасниками АТО, виготовляють маскувальні засоби. Загалом за час діяльності цього проекту виготовлено майже 600 маскувальних сіток та 60 костюмів. І частка молодих козятинських залізничників у цій добрій справі досить вагома. Нещодавно в училищі відбувся цікавий захід, на якому презентували соту маскувальну сітку, виготовлену руками учнів. Її разом з іншими маскувальними засобами передали волонтерам для воїнів АТО.

  За такі добрі справи козятинці вже отримали подяки від керівництва міськради та міста, благодійного фонду «Армія SOS», громадської організації «Суспільні ініціативи Козятинщини», а також командування 57¬ї окремої мотопіхотної бригади, бійцям якої й направляється така благодійна допомога.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05