РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (14 квітня 2017) 

 • Увага не лише колійному господарству

  У Козятинській дирекції залізничних перевезень весняний комісійний об’їзд розпочався на дільниці магістралі між станціями Козятин та Фастів, що останніми роками стало мало не традицією. Чому? Одна з причин у тому, що ця дільниця магістралі є однією з таких, де здійснюється найбільш інтенсивний рух поїздів. Тож і увага до неї цілком зрозуміла.


  Під час комісійного об’їзду на ст. Брівки - начальник Козятинської дирекції
  залізничних перевезень Василь БУЦЕРОГА та начальник станції Анатолій ОМЕЛЬЧЕНКО.

  Було перевірено шість станцій та перегони між ними. Перші оцінки та враження можна вважати цілком обнадійливими. Було видно, що на місцях до комісійного об’їзду підготувалися. Прибрали територію, пофарбували та побілили службові будівлі, бордюри, місцями навіть зробили косметичний ремонт. Словом, причепурилися. Хоч на тлі інших дещо виділялася станція Брівки, де вже завершують ремонт будівлі вокзалу, і сама будівля виглядає симпатичною, оновленою.


  Шляховий майстер Валерій АНТОНЮК та заступник головного ревізора з безпеки руху поїздів та автотранспорту
  Козятинської ревізорської дільниці Олександр ХОДАКІВСЬКИЙ проводять інструментальне
  промірювання стрілочного переводу шаблоном (ст. Чорнорудка).

  Було видно, що попрацювали залізничники й на перегонах між станціями. Прибрали суху траву та чагарники. Набагато менше стало сміття на узбіччі. І що найбільше впадає у вічі – на значній території розчистили смугу лісонасаджень від повалених дерев та провели санітарну вирубку. До речі, завдяки цьому минулого опалювального сезону майже 500 м3 такої деревини було використано як паливо для котелень залізниці.


  Контроль параметрів та перевірку працездатності резервної електростанції проводять начальник Фастівської дистанції
  сигналізації та зв’язку Олег ОЧЕРЕТНИЙ та електромеханік СЦБ Олександр ДУБІНА.

  Та все ж, мабуть, найбільшу увагу під час комісійного об’їзду було відведено перевірці стану колійного господарства, роботі підрозділів, що безпосередньо пов’язані з безпекою руху. Турбот тут завжди вистачає, бо безпека на залізниці понад усе.

  — Загалом можна сказати, що свою справу колійники роблять, — зазначив заступник головного ревізора з безпеки руху поїздів та автотранспорту Козятинської ревізорської дільниці Олександр ХОДАКІВСЬКИЙ. – Однак, якщо відверто, роботи тут ще непочатий край. Нагромадилося чимало проблем, які місцевим колійникам самотужки не вирішити, хоч вони роблять усе від них залежне. І навіть трохи більше.

  Не залишилося поза увагою членів комісії й питання охорони праці залізничників станцій, їхні побутові умови, як проходять навчання працівників тощо.

  А завершився того дня комісійний об’їзд на станції Фастів­2, де, зокрема, перевірили роботу резервної електростанції. Завелася, як­то кажуть, з півоберта. Тож роботою зв’язківців залишилися задоволені.

  Тепер на черзі комісійний об’їзд на інших дільницях дирекції. Найближчий, зокрема, у напрямку Фастів–Миронівка, а згодом і на Шепетівку. Після чого буде проведено аналіз усіх зауважень та підбито підсумки цього заходу.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05