РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (14 квітня 2017) 

 • Володимир віддав життя заради миру

  У моторвагонному депо Фастів 5 квітня вшанували пам’ять свого товариша та колеги Володимира ОЧЕРЕТЯНОГО, який рік тому загинув у зоні АТО. На урочистий мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки прийшли працівники підрозділу, рідні та друзі Володимира, його бойові побратими, представники місцевого самоврядування та асоціації учасників АТО, учасники бойових дій різних поколінь.

  Володимир ОЧЕРЕТЯНИЙ прийшов працювати в депо майже два десятки років тому. Був слюсарем, бригадиром, майстром. У травні 2015¬-го як резервіст був призваний до війська. У пекельному Донбасі воював у районі Авдіївки. Обіцяв повернутися. Та не сталося. 4 квітня минулого року поблизу шахти Бутівка потрапив під мінометний обстріл, де й загинув від осколка. 28 червня йому виповнилося б 40.


  Материнські сльози. Невимовний біль.

  Право відкрити пам’ятну дошку надали побратимам Володимира та колегам по роботі в депо машиністу­інструктору електропоїзда Федору Архипчуку та помічнику машиніста Валерію Барцеву. Обидва фронтовики. Сьогодні проходять службу за контрактом. На цей захід їх спеціально відрядили з військової частини.


  Бойові побратими Володимира ОЧЕРЕТЯНОГО - капітан Андрій АБРАМОВ, старший солдат Валерій БАРЦЕВ,
  молодший сержант Андрій ШАПОВАЛ та старший сержант Федір АРХИПЧУК біля меморіальної дошки.

  — З Володею ми разом навчалися в школі, а згодом працювали в депо, — говорить Федір Архипчук. – Він був чудовою людиною та надійним товаришем, і дуже боляче втрачати таких людей.

  — А для мене він став першим наставником, — згадує Валерій Барцев. – Я проходив у нього виробниче стажування як слюсар, коли ще навчався в училищі. З ним цікаво працювалося і було чого навчитися.

  — Ніякі слова не зможуть втішити тугу матері за сином, — сказала під час виступу на урочистому мітингу секретар міськради Наталя Датко, звертаючись до матері героя. – Ми вдячні вам, Наталю Василівно, за те, що виростили такого сина. Низький вам уклін та наші співчуття.

  Слюсар вагономийного комплексу Юрій Бойко виконав під час урочистостей авторську пісню, присвячену воїнам АТО. А представник міського військкомату капітан Андрій Абрамов подякував деповчанам за те, що роблять добру справу: вшановують пам’ять загиблих воїнів, тих, хто захищає нашу державу.

  — На цій війні ми втрачаємо наших найкращих людей, — зазначив головний інженер депо Юрій Щур. – Тому ми зобов’язані зробити так, щоб пам’ять про них була завжди серед нас.

  З цієї меморіальної дошки Володимир Очеретяний щодня зустрічатиме та проводжатиме деповчан і нагадуватиме їм, що він віддав життя за те, щоб процвітала наша держава, а в оселі кожного були мир та спокій.

  Герої не вмирають!

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олександра ІВАНОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05