РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (7 квітня 2017) 

 • Пісенна палітра

  Олени ПЕТРЕНКО Олена Петренко відома залізничній спільноті Коростеня завдяки своєму самобутньому співочому таланту, який вона демонструє під час виступів разом з колективом Будинку науки і техніки.

  Її спів — академічний, тож найчастіше виконує романси, арії з класичних творів. Ніжний і сильний сопрано пані Олени запам’ятали й на різних галузевих оглядах, де вона не раз отримувала призові місця. Зокрема пишається відзнакою за виконання арії «Хабанера» із опери «Кармен» Жоржа Бізе. Звідки ж джерело таланту, з чого ж зародилося захоплення музикою? Про це й запитую у залізничниці.


  Олена ПЕТРЕНКО

  Розповідає, що співає з дитинства. Мама, працюючи на місцевій фабриці, була активною учасницею хору. І батько теж захоплювався музикою, він сам навчився грати на акордеоні. Олена говорить, що вона залюбки брала участь у художній самодіяльності і в школі, і в технікумі. Коли прийшла працювати на залізницю, теж мала можливість займатися вокалом. Пам’ятає, як вперше прийшла в тодішній Будинок культури залізничників до художнього керівника Євгенія ТУРУШИНА. «Хочу співати», — сказала йому молода жінка. На уточнююче питання, що саме, відповіла впевнено: оперні твори…

  Щодо професійного шляху Олени Петренко, то після закінчення Ірпінського технологічного технікуму працювала в Коростенському відділку залізниці на машинно­лічильній станції, а згодом її місцем роботи стало будівельно¬монтажне експлуатаційне управління, де вона й нині трудиться бухгалтером. А в неробочий час уже протягом багатьох років відвідує Будинок науки й техніки, де з художнім керівником Віталієм ДІДКІВСЬКИМ проводять репетиції. Результат цієї творчої праці можуть бачити коростенці під час різних культурно­мистецьких заходів, які проводяться в БНіТ.

  Пісенна палітра Олени Петренко різнобарвна: у її виконанні звучать і класичні твори, і естрадні. Люблять коростенці слухати зі сцени її неповторний голос. На моє запитання, які твори любить найбільше, Олена відповіла, що не виконує пісні, які їй не до вподоби. Адже вона має відчувати душею їхню енергетику, емоції, які вони пробуджують. А ще залізничниця і співачка Олена Петренко стверджує, що пісня – це не лише захоплення, а й важлива частина її життя, те, що підтримує й додає життєвої наснаги.


  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК, «Робітниче слово».
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05