РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (7 квітня 2017) 

 • Поїздка починається з… поваги

  Моя співрозмовниця – роз’їзний квитковий касир Коростенської дирекції Любов ТЕРЕЩУК — переконана, що саме уважність і повага до пасажира – це пріоритети для неї та колег.

  На цьому наголошували її наставники, коли вона вперше вийшла в рейс, а нині вже й сама практикантам говорить, що пасажир – основна персона на залізниці. Любов Степанівна з 2004 р. в залізничній галузі. За ці роки працювала на всіх напрямках приміських поїздів, які відправляються з Коростеня. Нині ж найчастіше їй доводиться комунікувати з пасажирами регіональних поїздів, зокрема Коростень—Вінниця. До речі, серед коростенців цей потяг користується особливою популярністю. І найчастіше він відправляється в дорогу повністю заселеним. Певна частина пасажирів з Коростеня їде до ст. Житомир, тут же заходять чимало подорожан з обласного центру. Роз’їзні касири не лише перевіряють наявність квитків у пасажирів, а й продають проїзні документи. Адже поїзд зупиняється на кількох станціях, де немає квиткових кас.  Любов ТЕРЕЩУК впевнена, що уважність і повага до пасажира – це пріоритет

  Запитую в Любові Степанівни, як за роки змінився пасажир. Каже, що доводиться все більше зустрічати чемних пасажирів, особливо серед студентської молоді. Та якщо й трапляються непорозуміння, то важливо їх врегулювати спокійно.

  Любові Степанівні вдається успішно справлятися зі своїми обов’язками. І їй дуже приємно, що за свою працю нещодавно її нагороджено почесною грамотою Південно-Західної залізниці. Сприймає це як гарний стимул для подальшої роботи і удосконалення. Щодо останнього, то і про свій професійний освітній рівень Любов Терещук дбає – зараз навчається в Українському державному університеті залізничного транспорту (м. Харків).

  А ще довідалася від Любові Степанівни, що вона із залізничного роду: батько, Степан Іванович, працював у Коростенській колійній машинній станції. Нині ж на залізниці уся її родина: чоловік Борис Іванович працює машиністом у локомотивному депо Коростень, донька Ірина — у Коростенській дистанції сигналізації та зв’язку, а син Сергій – у вагонному депо Дарниця. Отож, крім родинної взаємоповаги і турботи, їх усіх єднає залізниця.  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК, «Робітниче слово».
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05