РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (7 квітня 2017) 

 • Вдячність за оздоровлення

  Роботу на залізниці, за багатьма професіями, не назвеш легкою. Роки і вік додають турбот. Тому багато працівників нашої галузі, які вийшли на заслужений відпочинок, страждають від недугів і потребують лікування та оздоровлення у санаторно-курортних закладах. Це розуміє керівництво нашого акціонерного товариства і проявляє турботу про ветеранів. Так, минулого року лише Жмеринській об’єднані ветеранській організації залізничників, яку очолює Лариса ФУРМАН, було виділено 97 путівок, а нинішнього уже 129 в оздоровниці, що розташовані у Хмільнику, Клубівці, Миргороді та Трускавці.

  Кому ж вони дістались? Цим поцікавився у раді ветеранів Вінницького залізничного вузла, яку очолює Тетяна СКАКУН.

  — У кожній раді ветеранів п’яти залізничних виробничих підрозділів, що функціонують у Вінниці, ведеться облік пенсіонерів, які подали заяви з проханням надати їм путівки для лікування та оздоровлення в санаторіях, — пояснила Тетяна Василівна. – За часом подачі заяв встановлено чергу. І коли надходять путівки, ми видаємо тим, чия черга підійшла.

  З подальшої розмови дізнався, що нинішнього року уже п’ятеро щасливчиків оздоровились на курортах. Так, у січні Ніна РУДА пройшла курс лікування та оздоровлення в санаторії «Медичний центр реабілітації залізничників» на курорті Хмільник. Ніна Яківна 28 років працювала робітником, сигналістом, монтером колії у Вінницькій дистанції колії. Робота потребувала чималих фізичних зусиль. І це не кращим чином вплинуло на стан здоров’я. Його необхідно покращувати. Це жінці, за її словами, значною мірою вдалось під час лікування в оздоровниці.

  — До мене дуже чуйно ставились і лікарі, і медсестри, та і весь персонал санаторію, — зазначила Ніна Яківна. – За це я дуже їм вдячна. Також я вдячна керівництву залізниці та профспілкової організації за те, що вони проявляють турботу про ветеранів.

  У той же час і в тому ж лікувально-¬оздоровчому закладі побувала і Неоніла БОНДАР, яка майже 30 років працювала сигналістом на ст. Вінниця. Вона також висловила задоволення тим, що змогла покращити здоров’я на курорті. За два тижні отримала лікування із застосуванням різноманітних процедур, зокрема й радонових ванн.

  Також у січні поправляла здоров’я Ольга СУГАК, яка працювала техніком Вінницької дистанції колії 32 роки. Щоправда, вона побувала не в санаторії, а в спеціалізованій залізничній лікарні у с. Клубівка.

  — Я дуже задоволена тим, що змогла оздоровитись у цьому прекрасному лікувальному закладі, який збудовано за підтримки колишнього міністра транспорту та зв’язку України Георгія КІРПИ, — зізналась Ольга Михайлівна. – Хоч це і лікарня, та вона нічим не поступається санаторіям: тут можна отримати усі оздоровчі процедури — від масажу до лазерної терапії. Приємно вразило мене й чуйне ставлення до пацієнтів медичного персоналу. Мною опікувалась невропатолог Тетяна ІВАЩЕНКО. Вона допомогла мені не лише вирішити проблеми зі здоров’ям, а й значною мірою позбавитись від психологічної травми. Не так давно помер мій чоловік, який працював маневровим диспетчером на станції Вінниця. Потрібна підтримка… За усе це я дуже вдячна лікарю. Та не лише їй, а й усім медпрацівникам та тим, хто надав можливість пройти оздоровлення.

  Сьогодні ще проходять лікування та оздоровлення у Клубівці Ніна КИРИЧУК – чергова по переїзду Вінницької дистанції колії із 26¬річним залізничним стажем та Ганна БОНДАРЕНКО, яка 25 років працювала телефоністкою у Вінницькій дистанції сигналізації та зв’язку. На час написання цієї публікації про їхнє враження від перебування в цьому закладі дізнатись не вдалось. Але можна сподіватись, що вони будуть позитивними.

  З надією на хороше лікування та оздоровлення на початку квітня поїде у Хмільник Пилип СЕНЯВСЬКИЙ – колишній комірник Вінницького будівельно¬-монтажного поїзда, який віддав роботі на залізниці понад 30 років. А до кінця 2017¬го мають надію побувати в оздоровницях ще 11 ветеранів­залізничників із Вінниці. Адже саме стільки путівок має надійти до вузлової ради ветеранів. Звичайно, це не дуже багато, коли враховувати кількість пенсіонерів, які перебувають на обліку в цій громадській організації. Однак і за таку можливість оздоровитись, підлікуватись ветерани вдячні керівництву нашого відомства та профспілковій організації.


  Никифор ЛИСИЦЯ, «Робітниче слово»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05