РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (7 квітня 2017) 

 • Залишаймося разом

  Шановні читачі! На часі – передплатна кампанія періодичних видань ПАТ «Укрзалізниця» на 3, 6 та 9 місяців. Щосуботи до вашої уваги – «Магістраль-регіональна» із вкладкою «Робітниче слово». Тож нагадуємо, що варто заздалегідь подбати про наповнення, так би мовити, власного інформаційного кошика.

  На сторінках газети ви отримуєте не лише актуальні новини з виробничих підрозділів, а й маєте можливість запропонувати власні теми. Адже ми завжди відкриті та налаштовані на співпрацю. Тож залишаймося разом і надалі.

  Саме з розмови щодо тем для наповнення газетних шпальт і розпочалося знайомство з постійними передплатниками нашого видання.


  Наші колеги-залізничниці — начальник технічного відділу служби пасажирських перевезень Олена НИЧИК та провідний інженер відділу ремонту і експлуатації пасажирських вагонів цієї служби Анна САГАЙДАК, отримавши докладну інформацію, позитивно налаштовані отримувати видання у другому півріччі.

  — Завжди цікаво читати актуальні новини, статті про колег, разом з історією залізниці пізнавати минуле, за допомогою інтерв’ю та коментарів від фахівців володіти інформацією про сучасний стан справ на Південно-Західній, дізнаватись більше про реформи та їхню користь для колективу, цікавитись проблемами молоді і не забувати про ветеранів, — зазначають наші співрозмовниці. І наостанок дали цікаву пораду: читати сьогодні потрібно не лише інформаційні рядки, а й ґрунтовну аналітику з глибоким змістом та корисною інформацією як для особистісного, так і для професійного розвитку. Слушна думка. Чи не так?

  Передплатна кампанія на українські видання на друге півріччя 2017 р. стартувала 1 квітня. Звертаємось до наших постійних передплатників і тих, хто познайомився вперше і вирішив, що з «Магістраллю-регіональною» + «Робітничим словом» не варто розлучатися. Не забудьте завітати на пункти передплати Укрпошти вже найближчим часом. Привід доречний. Адже Українське державне підприємство поштового зв’язку повідомило про намір збільшити тарифи на доставку періодичних друкованих видань на 53,8–65,5 %, а на приймання передплати більше ніж удвічі. Попри протести з боку редакцій газет і журналів та Національної спілки журналістів України стосовно непартнерських дій з боку керівництва Укрпошти, пропозиції щодо підвищення тарифів представлено на розгляд Міністерства інфраструктури України. Якщо «добро» буде отримано, то ціни на нашу газету стрибнуть угору. А тому оформіть наше видання на друге півріччя за нині діючими цінами.

  Якщо у вас, дорогі читачі, виникають проблеми з отриманням газети (приміром, невчасно доставляється новий випуск або друкарська якість примірника не відповідає сучасним вимогам тощо), повідомляйте нам за номерами: (044) 465-41-48 (50), а залізничний 5-41-48 (50).


  НАГАДУЄМО АЛГОРИТМ:

  Передплатити газету ви можете у будь-якому поштовому відділенні за індексом 30672. Повна назва видання — «Магістраль-регіональна» ПАТ «Укрзалізниця» + «Робітниче слово».

  Ціна передплати на 6 місяців для індивідуальних передплатників – 99 грн 99 коп.

  Для підприємств та організацій м. Києва, Київської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Хмельницької, Сумської, Рівненської, Львівської, Черкаської, Полтавської та Тернопільської областей наше видання можна передплатити на мінімальний термін 3 місяці за 399 грн 50 коп. Індекс — 97743.


  Віктор ЗАДВОРНОВ, Валентина КОЛЯДА, «Робітниче слово». Фото Олександра ІВАНОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05