РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (31 березня 2017) 

 • ВЕСНІ ПАСУЄ ВОЛЕЙБОЛ

  На критому спортивному майданчику Дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» (Київ, провулок Стадіонний, 10/2) 24 березня розпочалися командні змагання з волейболу серед працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Головний суддя — Володимир Буга (Київ).

  Усього шість колективів беруть участь у змаганнях. Це збірні чотирьох дирекцій залізничних перевезень – Жмеринської, Коростенської, Конотопської та Козятинської; дружини ПАТ «Укрзалізниця» та управління регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

  Змагання мають доволі щільний графік і тривають лише впродовж двох ігрових діб. В останній день березня, коли пройде друга, заключна доба, стануть відомі всі призери.

  Наявність тільки одного ігрового майданчика, хоча й цілком зручного для проведення ігор, дає свої мінуси і водночас переваги. Команди, які вже зіграли, мають більше часу для відпочинку перед наступним поєдинком. Це, звичайно, добре. Для відновлення сил гравцям треба, як ви розумієте, якомога більше часу. Повноцінна доба – це запорука для демонстрації максимально якісної гри кожним гравцем, втомленим участю у попередньому поєдинку. Тільки тоді – теоретично – можна продемонструвати і найкращу командну гру. У нашому випадку таких умов немає. Впродовж однієї ігрової доби кожен колектив проводить мінімум два поєдинки.

  Треба сказати про те, що наш ДФСК «Локомотив» проводить вже другий спортивний захід цього року. Стартовим, був лютневий турнір з настільного тенісу. А ось інші його колеги «Локомотиви», як, скажімо, львівський чи харківський клуби, взагалі не розпочали ще свого змагального руху. Тому є підстави для радощів усіх небайдужих прихильників здорового способу життя, працюючих у регіональній філії «Південно-Західна залізниця».

  Наводимо результати наших волейбольних поєдинків, які відбулися 24 березня:

  Жмеринка–Козятин – 2:1. Коростень–Конотоп–2:0. Управління «ПЗЗ»–ПАТ «УЗ» – 1:2. Жмеринка–Конотоп – 1:2. Козятин–ПАТ «УЗ» –1:2. Коростень – упр. «ПЗЗ» – 2:1. Назви учасників дещо скорочено, але немає сумнівів, що вам, читачу, все буде зрозуміло. Зверніть увагу: лише один матч із шести завершився з «сухим» рахунком на користь однієї з команд. Це є свідченням запеклої боротьби і серйозної налаштованості колективів на здобуття бажаних очок. На думку деяких глядачів, дуже цікавим виявився стартовий поєдинок між збірними Жмеринки та Козятина. Знову довелося пожалкувати з приводу відсутності відеозйомки. Гадаю, не зайвим було б зробити своєрідну нарізку кращих моментів, хоча б для документальної стрічки про життєдіяльність нашого «Локомотива».

  Згідно з регламентом проведення цих волейбольних змагань, гравці кожної з команд, яким підкориться п’єдестал, окрім інших відзнак (персональні дипломи та медалі, командні кубки тощо), отримають грошові премії у розмірі 1000, 800 та 600 гривень, відповідно за 1, 2 та 3 місця. Отже, стимули для демонстрації своїх індивідуальних та командних якостей, як на мій погляд, для всіх учасників цілком добрі.

  Звертає на себе увагу прикрий і вже не перший факт відсутності у наших змаганнях представників Київської дирекції залізничних перевезень, в даному разі волейболістів. Якби не знати, що вони вміють добре конкурувати з усіма іншими колективами, які надіслали свої заявки на участь у турнірі, можна було б зовсім не перейматися подібним сумним фактом.
   

  Олег ПОПЕЛЬНИЦЬКИЙ, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05