РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (31 березня 2017) 

 • Як відзимували «першозимники»

  Весна з кожним днем завойовує свої права — пробуджується природа, відновлюється інфраструктура… А працівники залізниці завершують роботИ під час найважчої пори року. Нинішня зима не була легкою для досвідчених фахівців. Та справжнім випробуванням вона стала для тих, хто вперше трудився на новій посаді в холодну пору року. Як же відзимували «першозимники» на ст. Він-ниця? Цікавило мене, коли направлявся у цей виробничий підрозділ.

  — Нинішньої зими на ст. Вінниця працювали вісім молодих фахівців, — розповідає керівник кадрового органу станції Станіслав СЕМЕНЮК. — Двоє з них були призначені на вищі посади, а шестеро прийшли працювати після завершення навчання у коледжах. Щоправда, один, за спортивною термінологією, зійшов з дистанції — звільнився, а решта дійшла до фінішу. Причому більшість — цілком успішно. І це тому, що була налагоджена належна робота з ними.


  Диспетчер Микола МАКАРЧУК та заступник начальника ст. Вінниця з оперативної роботи Микола ГУСАК
  проводять інструктаж для оператора поста ЕЦ Анжеліки НАГАЄВСЬКОЇ. Першу зиму пройдено успішно.

  Серед тих, хто вдало подолав «зимову дистанцію», мені назвали Анжеліку НАГАЄВСЬКУ. Минулого року, після завершення навчання у Вінницькому транспортному коледжі за фахом «управління та організація руху на залізничному транспорті», вона прийшла на станцію, де була призначена на посаду оператора поста електричної централізації (ЕЦ). Варто зауважити, що дівчина продовжила династію залізничників. Її мама, Наталія НАГАЄВСЬКА, працює черговою по ст. Вороновиці, яка уже організаційно відноситься до станції в обласному центрі. Тому «заштатним» наставником, порадницею у Анжеліки була мама. Однак у молодої працівниці, як і передбачено керівними документами, була й офіційна наставниця. А це найдосвідченіша оператор поста ЕЦ Наталія КУКУРУЗА, яка уже понад 30 років трудиться на цій посаді. Тому має чималий досвід, яким щедро ділиться зі своєю підопічною.

  — Наталія Анатоліївна в першу чергу навчала мене правилам поведінки на залізничних коліях, — зізнається Анжеліка. — «Головне, щоб ти не постраждала під час переходу колій, при проходженні составів, особливо взимку», — говорила вона. — А далі навчала тонкощам нашої безпосередньої роботи. Починаючи від підкладання башмаків під колеса вагонів, переведення стрілок, до оформлення відповідної документації та видачі наказів машиністам маневрових тепловозів, які подають та прибирають вагони з місць навантаження та вивантаження. І я їй вдячна за таку допомогу.

  Одночасно з Анжелікою, після навчання у тому ж коледжі, прийшли працювати на станцію Вікторія КРЮКОВА — сигналістом, Таїсія ЗАБОЛОТНА — прийомоздавальником, Сергій РІПА — складачем поїздів та деякі інші молоді спеціалісти. І кожному з них призначили досвідченого наставника, який протягом певного періоду вводив у курс справ та готував до роботи в холодну пору року.

  «Першозимниками» на станції були не лише минулорічні випускники залізничних навчальних закладів, а й ті, кого призначили на нову, вищу посаду. Серед таких – Юрій БАЗЮК. Він розпочинав складачем вагонів, а по завершенні навчання у залізничному виші займав й інші посади, зокрема був черговим поста ЕЦ. А минулої осені його призначили черговим по парку так званого «пункту Промисловий», який мав би перерости в окрему залізничну станцію.

  Тож і цьому, уже з певним досвідом залізничнику, потрібно було допомогти освоїтись на посаді. І наставники у нього були, причому декілька, змінювались кадри. Втім, це не позначилось на якості наставницької роботи. За їхньої допомоги Юрій Васильович швидко освоївся на новій посаді і успішно відпрацював у холодну пору року.

  Так же успішно відзимував і Вадим КОЖУХОВСЬКИЙ, який з посади складача поїзда, після декількарічного досвіду роботи на залізниці, був призначений маневровим диспетчером. Робота відповідальна й складна, а тим більше у зимовий період. Дякуючи наставнику, залізничник своєчасно освоївся та успішно працює.

  Коли ж підсумувати роботу з «першозимниками» на ст. Вінниця (а так сталося, що це фахівці із забезпечення руху поїздів), то вона була, уже традиційно, уміло організована і дала позитивний результат. «Першозимники» тут успішно відзимували. Важливо, щоб і в інших виробничих підрозділах були такі ж результати.

  ПРЯМА МОВА

  Заступник начальника ст. Вінниця з оперативної роботи Микола ГУСАК:

  «Ми молодих спеціалістів, «першозимків», тримали на особливому контролі. І, крім наставників, постійно контролювали їхню роботу, проводили додаткові заняття, інструктажі… Словом, опікувались у повсякденній роботі. Думається, що це й дало позитивний результат».

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05