РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 12 (31 березня 2017) 

 • Чи існують ліки від окозамилювання?

  З 6 по 24 березня у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» відбувалася перевірка усіх господарств ревізорським апаратом Департаменту безпеки руху ПАТ «Укрзалізниця».

  Зауваження ревізорів та відповідна реакція на них з боку причетних служб мали нагоду почути й кореспонденти залізничного видання.

  Детально аналізувати роботу перевіряючих, як і тих, кого перевіряли, звичайно, не будемо. Це прерогатива відповідних служб та апарату головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорту регіональної філії «ПЗЗ». А от узагальнити проблеми варто.

  Справедливість зауважень, що стосується експлуатації рухомого складу, технічних засобів, машин, обладнання, автотранспорту з простроченим, а подеколи й вичерпаним терміном експлуатації, на мою думку, сьогодні не викликає особливого подиву. Проте бентежить.

  Проблема дійсно складна, і кроки до вирішення у цьому напрямку теж нелегкі. А от зауваження, що стосуються, до прикладу, проведення технічних навчань чи затвердження посадових інструкцій або положень про службу, ведення конспектів занять, то для їх виправлення потрібно лише діяти цілеспрямовано, планомірно, конкретно, оперативно і на результат. З таким проханням до усіх присутніх начальників служб, дирекцій звернувся директор Департаменту безпеки руху Олексій ВІННІЧУК. Також варто посилити роль та роботу інституту інженерів виробничих підрозділів. Виїзди на лінію керівників служб теж бажано проводити частіше, і не з «генеральською» місією, а по¬-діловому, з конструктивною допомогою та продуктивним аналізом. Напередодні проведення весняних комісійних оглядів усі недоліки мають бути враховані та виправлені. Сподіваємось, так і буде, адже час швидкоплинний.

  «Роботу має бути чітко сплановано із зазначенням конкретних відповідальних осіб та заходів. Окозамилювання (чи є ліки від цієї «хвороби». – Авт.), приписки на папері задля галочки не на користь ні безпеці руху, ні залізничникам», – зазначив у відповідь головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту регіональної філії Іван АНТОНЮК.

  На закінчення наради в. о. начальника залізниці Віталій КРЮЧКОВ, подякувавши за плідну роботу комісії Департаменту безпеки руху «Укрзалізниці», висловив впевненість у тому, що кількість зауважень значно зменшиться. Адже безпека на залізниці залишається пріоритетом у всі часи.

  Валентина КОЛЯДА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05