РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (24 березня 2017) 

 • Коростенці зустрічали поїзд Єднання

  Тож як зустрічали мешканці міст учасників акції та чи вдалося налагодити прямий діалог, дізнавалися наші кореспонденти.


  Майже 300 учасників акції рушили колоною на центральну площу Коростеня.
  Спільна з мешканцями поліського краю думка — фундамент для майбутнього нашої держави.

  У Коростені поїзд Єднання України «Труханівська січ» зустрічали під звуки оркестру з хлібом­сіллю. Перше знайомство гостей з Коростенем і його мешканцями відбувалося тут же, на станції, біля пам’ятного знака малому гербу України: саме в Коростені у лютому 1918 р. уряд Української Народної Республіки затвердив тризуб малим гербом України. Учасників патріотичної акції вітали міський голова Володимир МОСКАЛЕНКО та його заступник Олександр ДЗИҐА. Співорганізатори поїзда Єднання розповіли, що серед учасників акції студенти, школярі з різних областей України, військові, учасники АТО, представники родин загиблих на Майдані Героїв Небесної сотні. Вони подорожують Україною, аби не лише познайомитися з новими місцями, а, спілкуючись з мешканцями різних міст, допомагатимуть у справі об’єднання суспільства, піднесення патріотичного духу українців та взаєморозуміння між мешканцями різних куточків України.

  Від залізничного вокзалу учасники акції з прапорами пройшли колоною до центру міста. Спочатку зупинилися покласти квіти до Меморіалу слави, де поховані воїни, які загинули в різні періоди нашої історії. Потім вирушили до пам’ятного знака захисникам України, який відкрито 14 жовтня 2016 р. на головній площі міста на честь вшанування Героїв Небесної сотні, воїнів АТО і тих, хто боронив Україну протягом усієї її історії. Тут гості разом з мешканцями міста вшанували пам’ять героїв, а також відбулося освячення пам’ятника.

  Після подорожани з різних областей України знайомилися з іншими визначними місцями Коростеня: побували в Древлянському парку, краєзнавчому музеї та військово­історичному комплексі «Скеля». А під час концертної програми в міському Палаці культури ім. Т. Шевченка у подорожуючих була нагода не лише ознайомитися з пісенною патріотичною творчістю полісян, а й з вуст ведучих почути цікаві відомості про історію древнього літописного Іскоростеня.

  На завершення на сцену вийшли учасники потяга Єднання, зокрема, делегації Житомирщини, Львівщини експромтом представили пісні про Україну, про її героїв, Небесну сотню, про матерів… Експромт удався, про що свідчила реакція глядачів у залі, які аплодували стоячи. Мама загиблого на Майдані Сергія Кемського, Тамара Гаврилівна, висловила найщирішу вдячність організаторам поїзда Єднання й своїм землякам­коростенцям. Виступали представники делегацій із Черкащини, Одеси, Слов’янська, Львівщини та Харкова. Вони були одностайні в тому, що люди з різних регіонів мають спілкуватися, а молоді потрібно знати, як живуть на заході, в центрі, на сході України, аби не створювалася штучна ворожнеча. Бо лише об’єднана Україна може протистояти будь-яким викликам і впевнено крокувати в майбутнє.

  Бліц-інтерв’ю учасників акції

  Студентка Вінницького вищого професійного училища сфери послуг Мілена НЕЛЮБІНА:

  «Мене запросили до акції друзі, і я задоволена, що беру в ній участь. Хіба ж можна не пишатися покладеною на нас важливою місією — сприяти об’єднанню України? В Коростені — вперше. Гарно організували нам зустріч, пізнавальними були екскурсії, приємні враження залишило спілкування з його жителями».

  Студент Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, м. Сєверодонецьк, Тимур КЛОЧКО:

  «Це вже третій потяг Єднання, в якому беру участь. Надзвичайно цікава акція, адже подорожі допомагають нам краще пізнати Україну, а спілкування з людьми з різних міст розвінчує міфи про жителів заходу і сходу. Після таких поїздок розуміємо, що люди в Україні хочуть миру, гарного майбутнього для себе та своїх дітей».

  м. Сєверодонецьк, Аріф БАГІРОВ:

  «Я координатор делегації з Луганської області, вдруге беру участь у акції. Побував на заході України, а зараз – в її центрально-північній частині. Приємне місто Коростень, спокійне, тут доброзичливі люди. Чому я беру участь в акції? Бо я хочу, щоб в Україні був мир, а такими акціями закладається фундамент для цього. Сьогодні єдність країни, розуміння одне одного дуже важливо».

  Студентка Сєверодонецького хіміко-технологічного технікуму Діана ДУБРОВІНА:

  «Представляю найчисельнішу делегацію Луганської області. Дуже задоволена, що поїхала в потязі Єднання і беру участь у такій важливій місії. Відвідавши Коростень, захоплена його надзвичайно багатою і древньою історією, про яку нам багато розповідали жителі, які самі дуже пишаються своїм містом».

  Львівська область, Ореста ЗВАРИЧ:

  «У делегації Львівської області, яку я координую, десять осіб. Ми вперше долучилися до акції, вперше в Коростені. Сьогодні багато спілкувалися, виступали на сцені, обмінювалися думками, ділилися творчими надбаннями. І це все зближує нас, об’єднує. Всі ми — одна Україна, яку любимо і бажаємо, щоб вона процвітала.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05