РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (10 березня 2017) 

 • Конотопський «Локомотив» – твердий горішок

  Переконливу п’яту перемогу здобула конотопська команда «Локомотив» у п’ятому турі Другої ліги чемпіонату України з футзалу й одержала путівку до фіналу змагань. І це при тому, що виступати у Другій лізі вона розпочала лише в минулому році.


  Конотопська команда­переможець «Локомотив» разом із вболівальниками «Робітниче слово».

  За словами Сергія КРАВЦЯ, начальника резерву локомотивних бригад локомотивного депо Конотоп, у їхній групі суперники були серйозні – «Сумихімпром­СДПУ», «СумДУ U-19», сформовані на спортивній базі двох провідних вищих навчальних закладів обласного центру. Однозначно, що досвідченіші. Можливо, розраховували на швидку перемогу, та конотопський «Локомотив» виявився твердим горішком. «А ми, – ділиться секретом Сергій Кравець, – команда другого тайму. У першому граємо спокійно, вивчаємо противника і шукаємо його слабке місце. А потім – штурм та натиск…».

  Тактика для перемоги важлива, але не меншу роль відіграють підготовка спортсменів і налаштованість забивати голи. «Тренуємося, – продовжує Сергій Кравець, – у спортивному залі школи № 7. Тут є всі умови. Ми школі подарували лише електронне табло, необхідне за правилами змагань у Другій лізі… Нас підтримує місто: міський голова Артем Семеніхін і відділ молоді та спорту міської ради… Суперників, які б імениті вони не були, не боїмося. Хлопці на полі грають з повною віддачею і хочуть перемагати».

  Це не перший успіх футболістів «Локомотива». Дещо раніше вони стали чемпіонами Конотопа, а кращим бомбардиром міського чемпіонату названий помічник машиніста Ігор ТЕРЕХОВ.

  Графік змагань у «Локомотива» досить щільний. Ігри у Другій лізі чергуються з регіональними. Найближчим часом команда братиме участь у турнірах за кубок міських голів Коропа та Конотопа та у чемпіонаті Чернігівської області.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05