РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (10 березня 2017) 

 • Валентин ГАЄВСЬКИЙ — Гордість Коростеня

  Нещодавно в Коростені підбито підсумки конкурсу-рейтингу «Гордість міста». З цього приводу в міському палаці культури урочисто відзначали людей, які досягли високих здобутків у праці, громадській діяльності й суспільно важливих справах.


  Складач поїздів ст. Коростень-Подільський Валентин ГАЄВСЬКИЙ з сином Анатолієм.

  Номінанти були різного віку, різних сфер діяльності, та всіх їх об’єднує спільна риса — наполегливість і відданість справі, якою займаються, бажання творити для розвитку свого міста й України.

  Нинішнього року в номінації «Професіонал року» відзнаку отримав складач поїздів ст. Коростень-Подільський Валентин Гаєвський. Після закінчення свята знайомлюся з ним, запитую про секрети трудового успіху. Валентин Леонідович розповів, що роботу на залізниці він розпочинав 20¬літнім на Коростенській колійній машинній станції. Спочатку монтером колії, а потім складачем поїздів. Саме тоді, під час відряджень побував на всій Південно-Західній. З 2008 р. Валентин Гаєвський дещо змінив у своєму професійному житті – перейшов до колективу Коростенської дирекції залізничних перевезень, але так же само складачем поїздів. Працював по станціях Малин і Пенізевичі. А ось уже четвертий рік він на ст. Коростень-Подільський.

  Запитую у лауреата «Гордості міста», що для нього є в житті найбільшою гордістю і цінністю. Звичайно, це його родина: велика, дружна, в якій один за всіх і всі за одного. Троє дітей виховує Валентин Гаєвський разом з дружиною Євгенією. Старші діти — Людмила і Дмитро — навчаються в Козятинському вищому залізничному професійному училищі, а найменшенький, Анатолій, супроводжував тата на свято і щиро разом з мамою раділи за нього. Бо пишаються своїм працьовитим, турботливим батьком і чоловіком.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05