РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (3 березня 2017) 

 • Свято м’яча і ракетки

  У фізкультурно-спортивному клубі «Локомотив» (Київ, провулок Стадіонний, 10/2) регіональної філії «Південно-Західна залізниця» відкрито черговий сезон: 24 лютого на його критому майданчику успішно проведено черговий турнір з настільного тенісу серед збірних команд працівників філії.


  Щасливі обличчя володарів нагород — ознака правильного руху «Локомотива».


  Грає Андрій ЮЗВАК.

  Не є секретом, що залізничники, які беруть до рук ракетку, далеко не всі приділяють серйозну увагу цьому заняттю. Але завжди є люди, які намагаються максимально реалізувати свої бажання і можливості, обравши для себе улюблений вид. Скажімо, гравець команди Жмеринської дирекції Андрій Юзвак, за фахом провідник, не просто полюбляє настільний теніс. Він є, без перебільшення, його палким прихильником. Мене познайомив з Андрієм наш беззаперечний чемпіон Іван Поберій. Не випадково вони обидва назбирали за попередні часи низку персональних нагород. Оскільки цей турнір є командний, Андрій, на жаль, опинився поза колом призерів, але від того рівень його гри не постраждав. З рідкісною зацікавленістю розповідає він про тонкощі цієї гри. Тренується Андрій разом зі своїм добрим товаришем, котрий має якісний стіл і таке саме бажання вдосконалюватися, бо навіть систему відеоспостереження за собою обидва використовують, аби при перегляді виправляти помилки у діях з ракеткою. Уявляєте? Фізичну підготовку в настільному тенісі треба мати добру, як також добрий сон перед змаганнями, постійно аналізувати власні дії на майданчику, слідкувати за виступами провідних гравців світу, регулярно тренуватися самому. Лише тоді, за словами Андрія Юзвака, можна досягти максимального успіху. Так само в будь-якій справі, напевне. Мій співбесідник уже десять років бере участь у змаганнях залізничників з настільного тенісу, ставав чемпіоном столичної магістралі. Він, мені здається, цілком об’єктивно оцінює самого себе як тенісиста, і саме це додає ваги словам мого співбесідника про улюблений вид спорту. Для Андрія Юзвака настільний теніс є своєрідною життєвою філософією, джерелом відновлення власної позитивної енергії. Перемога над собою – ось що є для нього ціллю.

  Між тим стартовий турнір 2017 р. виявився, на жаль, швидкоплинним. Наводимо нижче його об’єктивні і водночас пам’ятні для призерів підсумки.

  Колективи Жмеринської дирекції та управління регіональної філії «Південно-Західна залізниця» не змогли цього разу пробитися на п’єдестал, але, напевне, там готуються «розрахуватися» з майбутніми суперниками своїми насамперед футбольними показниками. Побачимо. Сподіваємось, Київська дирекція теж готує своїх футболістів, після того як залишила поза увагою цей стартовий турнір з настільного тенісу.

  «Золото» виборола збірна Козятинської дирекції залізничних перевезень у складі: Ірина Мазур, Любов Маєвська, Денис Корольов, Євген Оміцинський, Костянтин Коваль та Іван Поберій.

  «Срібло» – за командою Коростенської дирекції: Наталія Бондарчук, Олена Коржук, Микола Коржук, Віктор Коржук, Юрій Федоренко та Петро Гієнко.

  «Бронза» стала здобутком дружини Конотопської дирекції, яку представляли Ірина Александренко, Ганна Ткаченко, Віктор Коваленко, Володимир Дмитренко, Віктор Герасименко та Олександр Калюжний.

  Церемонії відкриття і нагородження відбувалися урочисто і водночас скромно. Учасники змагань не шкодували власних долонь, вітаючи кожного гравця в момент отримання ним заслуженої медалі. Під час змагань кожен намагався здобути перемогу, саме тому нервова напруга мала місце впродовж усіх поєдинків. Але вона в значно більшій мірі залишалася не виплесканою, бо порівняно, скажімо, з волейбольними матчами гравці у настільний теніс поводять себе доволі тихо. Це дозволяє значно легше спостерігати за ходом турніру. Краєм вуха почув я, що цього разу використано було дуже якісні м’ячі іноземного виробництва. Отже, тенісисти змогли гідно оцінити це належним чином.

  Вручення командних кубків та дипломів, персональних медалей та дипломів – ця приємна для всіх членів команд-призерів процедура відбулася в атмосфері справжнього свята нашого духовного єднання, бо знаємо ж: головне – це спілкування людей між собою. Найтитулованіша з усіх відомих мені чемпіонок найвищого рівня з настільного тенісу – Оксана Чиченьова – цього разу була не тільки головним суддею змагань, а й взяла активну участь у нагородженні призерів. Навіть технічні робітники клубу, а це переважно жінки, теж зацікавлено спостерігали за процесом закриття турніру: радість учасників змагань передавалася всім. Плюс тепло весняної погоди…

  Олег ПОПЕЛЬНИЦЬКИЙ, Фото Олександра ІВАНОВА, Фото­архів: http://yadi.sk/d/h1MAV1ib3EaJaN
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05