РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (3 березня 2017) 

 • Рея. весняні надії

  Нині і довкілля, і люди чекають на весну. Весна завжди асоціюється з ніжним промінням сонця, з теплом, зі свіжим подихом вітру, який шелестітиме в зелені дерев… Разом з весною йде й жіноче свято, яке люблять наші жінки-залізничниці і на великих, і на малих станціях. Чекають його і залізничниці на станції Рея, з якими познайомилася нещодавно.

  Рея — станція 5-го класу, яка «відкриває двері» в Коростенську дирекцію з бердичівського напрямку. Невелика, дбайливо доглянута, з унікальною назвою, з історією, яка сягає далеких років, за історичними даними — 1896 р.


  Чергові по станції Тетяна ДАНИЛЮК, Лариса АРТЕМЧУК та Алла ІВАНЧЕНКО запевняють - квітучою Рея буде завжди.

  У колективі, який очолює Володимир СЛЮСАРЧУК, сім чоловік: Андрій ЛАХМАНОВ, Дмитро МАЙБРОДСЬКИЙ, Олександр АРТЕМЧУК, а прекрасну його половину представляють Тетяна ДАНИЛЮК, Лариса АРТЕМЧУК та Алла ІВАНЧЕНКО. З жінками, які тут працюють черговими по станції, й знайомлюся детальніше.

  Тетяна Данилюк на станції з 1992 р., вона місцева, тож і проживає неподалік. Із залізницею пов’язаний чималий період діяльності, є досвід, знання. Всім серцем вона пов’язана зі своєю роботою, своєю станцією.

  В однойменному зі станцією селі Рея проживає і Лариса Артемчук. На станції трудилися її батьки. Від них Лариса Василівна й перейняла залізничну естафету. Тож, закінчивши навчання в Київському технікумі залізничного транспорту, повернулася працювати на рідну станцію.

  Алла Іванченко приїжджає на роботу з Козятина. Розповідає, що її залізнична біографія розпочалася з того, що приїхала із с. Судилків Шепетівського району навчатися в Козятинське залізничне училище. В Козятині й залишилася, тут зустріла свого судженого, з яким і створили сім’ю. А місцем роботи її стала станція Рея, де вже восьмий рік працює черговою.

  Щодо основних завдань, то виконують у колективі їх добросовісно, а основна теперішня їхня функція — пропуск пасажирських і вантажних поїздів. Через станцію курсують пасажирські поїзди Санкт-Петербург—Кишинів, Київ—Одеса—Херсон, регіональний поїзд Коростень—Вінниця, приміський Коростень—Козятин. Стосовно вантажної роботи, то лишається лише сподіватися, що постійний у минулому вантажовідправник Райківський гранітний кар’єр відновить співпрацю.

  Розповідаючи про цю невелику станцію, треба підкреслити і наступне. Увесь колектив Реї турботливо дбає, щоб вона була доглянутою, мала охайний вигляд. І якщо чоловіча справа весною і влітку покосити траву на території, то жінки турбуються, щоб було вдосталь квітів на клумбах. Прагнуть, щоб їхня «вхідна» станція, з якої починається Коростенська дирекція, була квітучою.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05