РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (3 березня 2017) 

 • Бердичів. Завжди на рівні

  Серед лінійних станцій Козятинської дирекції залізничних перевезень станція Бердичів завжди вирізнялася стабільними показниками в роботі. Тут регулярно виконують планові завдання з вантажних перевезень, цілком задовільні показники й з перевезень пасажирів у приміському та дальньому сполученні. Словом, серед станцій свого класу Бердичів, як-то кажуть, хоча зірок з неба й не хапав, проте завжди був на рівні.


  Заступник начальника станції Бердичів Павло ФАРОВИЧ. Позитивним змінам раді завжди.

  — Ми й цей рік розпочали непогано, — говорить заступник начальника станції Павло ФАРОВИЧ. — Планове завдання виконуємо. Щоправда, обсяги перевезень дещо впали, та на це є свої причини. Передусім стали менше перевозити зернових. Але не тому, що стали гірше працювати, просто такі перевезення мають сезонний характер. Елеватори вже менше відвантажують зерна, пік транспортування якого припав на четвертий квартал року. Відправка лісоматеріалів, солоду, металобрухту, інших вантажів залишилася майже на тому самому рівні, що й була. А от що суттєво зменшилося, так це відвантаження продукції місцевих підприємств іноземним замовникам.


  Чергова по станції Світлана ЧЕРНОВА та оператор при черговій по станції Наталя ЛЕВЧУК. Робота — відповідальна, настрій — оптимістичний.

  Навіть не зважаючи на зимову пору, коли потік пасажирів падає, залізничники Бердичева й сьогодні перевозять на приміських та дальніх сполученнях до тисячі пасажирів на добу.

  — Це для нас звична кількість пасажирів, — говорить начальник вокзалу Тетяна БІДА. — Звичайно, левова частка цих пасажирських перевезень припадає на електрички. А от з поїздами дальнього сполучення ситуація дещо змінилася. Деякі поїзди, особливо у напрямку на Москву, Львів, Ковель, Кишинів, на цій станції вже не зупиняються або ж слідують іншим маршрутом. А бажаючих взяти на них квитки завжди достатньо. Тому й доводиться відправляти таких пасажирів через вузлову станцію Козятин. Хоча для них це не завжди зручно.


  Комерційні агенти Олена СЛОНЧИНСЬКА та Олена БІЛАН. Сподіваємось, що замовлення й надалі зростатимуть.


  Квитковий касир Лілія МЕЛЬНИК. З думкою про пасажирів.

  А ще приємно, що нам разом з органами місцевого самоврядування нарешті вдалося вирішити проблему заборгованості перед залізницею щодо відшкодувань коштів за перевезення пільгових пасажирів у приміських електро­поїздах. І районна, і міська ради знайшли можливість погасити борги, що становлять декілька сотень тисяч гривень. Тож новий рік ми розпочали без цієї заборгованості.

  Основа трудового колективу станції — досвідчені працівники, стаж роботи яких на залізниці перевищує півтора—два десятка років. Це можна сказати про квиткових касирів Людмилу ЯМКОВУ, Лілію МЕЛЬНИК, Неонілу ЛЕВИЦЬКУ, комерційних агентів Олену БІЛАН та Олену СЛОНЧИНСЬКУ, інших працівників станції. А от серед фахівців, які забезпечують організацію перевезень, як стверджує заступник начальника станції Павло Фарович, переважає молодь. Так, чергова по станції Світлана ЧЕРНОВА працює тут лише восьмий рік. Її колега по зміні оператор при черговому по станції Наталя ЛЕВЧУК — на два роки більше. Обидві — випускниці Козятинського училища залізничників. Згодом разом навчалися й у залізничному технікумі. І тепер уже разом «керують» станцією. Робота відповідальна. Потребує знань і досвіду. Адже за зміну через станцію проходить майже 60 поїздів. А є ще маневрова робота та робота колійних бригад під час «вікна».

  — Виконують завдання, — додає Павло Фарович. — А досвід прийде з часом.

  Сьогодні станція Бердичів працює у звичному для себе ритмі. Є відвантаження, є замовлення, тож є й робота для людей.

  — Зараз ми не маємо проблем із забезпеченням вагонами, — говорить заступник начальника станції. — Свого клієнта ми приваблюємо й тим, що наше місто має хорошу інфраструктуру. Є зручні транспортні розв’язки, складські приміщення та майданчики. Тож станція робоча. Сподіваємось, що замовлення й надалі зростатимуть. Адже вже незабаром планується введення в експлуатацію ще одного елеватора на станції Бердичів­Житомирський. Є позитивні зрушення й у роботі підприємств міста, продукція яких піде до споживачів. А все це наші потенційні клієнти.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олександра ІВАНОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05