РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (3 березня 2017) 

 • Завдання для Олени

  Трудовим багатоліттям на одному місці в локомотивному депо Конотоп не здивуєш нікого. Працюють по 20, по 30 років... І цілими династіями. Наприклад, Зінчуки. Фронтовик Сергій Макарович Зінчук — 35, а потім ще довго очолював раду ветеранів цього структурного підрозділу залізниці. Його син В’ячеслав — 32.

  Або Ковтуни. Петро Пилипович віддав локомотивному підприємству понад 40. Віктор Петрович, фронтовик, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС — 37. Звідси пішли на пенсію донька Віктора Ковтуна та зять…


  Начальник виробничо­технічного відділу локомотивного депо Конотоп Олена СЕЛЮК.
  Жінка із сильним характером

  Тож 25-літтям у депо Олена Селюк, мабуть, і не хвалилася. Але колеги цю дату не забули, бо шанують і поважають Олену Анатоліївну.

  Отже, слово колегам.

  Головний інженер локомотивного депо Конотоп Олег ГАНЗЯ:

  — Все, що можна сказати позитивне, це якраз про неї. Авторитетний інженер. Чуйна людина. Вона уміє згуртувати колектив для успішного виконання роботи.

  Віталій ЮРЧЕНКО, головний механік:

  — Вона не є моїм безпосереднім начальником, але до неї можна завжди звернутися за кваліфікованою порадою, допомогою, консультацією. Олена Анатоліївна вміє аргументовано переконувати.

  Олександр СІРИЙ, інженер:

  — Олена Анатоліївна, без перебільшення, найкращий керівник, з яким мені доводилося працювати.

  Наталія ДЕНЯК, економіст:

  — З неї треба брати приклад. Активна у громадському житті. Вона вчить вірити в себе, в свої сили. Гарна господиня і мати.

  Скажете, так думають і говорять тільки в локомотивному депо? Тоді слово начальнику технічного відділу Конотопської дирекції залізничних перевезень Ігорю САМОЙЛЕНКУ:

  — Безумовно, високо-кваліфікований інженер, авторитетна в депо і на вузлі людина, вимоглива, але й справедлива.

  Ще одна думка, теж залізничника, який побажав залишитися анонімним:

  — Олена Анатоліївна — це жінка, яка має твердий характер. Я би сказав, більше чоловічий. А в депо по-іншому й не можна. Там сильна стать переважає. І щоб тримати підлеглих чоловіків у руках, треба бути сильним.

  Що ж, відверто.

  Та слово Вікторові ПУШКУ, голові профкому депо:

  — Профспілкова організація сильна саме завдяки таким людям, як вона. Як колись говорили, займає активну життєву позицію. Член профкому, була заступником голови профспілкового комітету. Зараз багато сил віддає музею.

  Музей депо створено давно. Зрозуміло, він вимагав оновлення. Та ремонт приміщення — це лише частина роботи. Основне — осучаснити експозиції, показати історію великого підрозділу без стереотипів минулої доби. Адміністрація депо і профком вирішили, що з цим завданням найкраще впорається Олена Анатоліївна. Вже скоро музей відкриє двері.

  А ще Олена Селюк має доньку, яка вже відома всій спортивній Україні: дівчина грає в молодіжній збірній із жіночого футболу. Катруся — так звуть доньку Олени Анатоліївни, колись у творі написала: «Всім досягненням у моєму улюбленому захопленні, яке переросло в професійний спорт, я завдячую мамі. Вона завжди знаходить час приділити увагу моєму навчанню в школі, моєму захопленню футболом та відпочинку».

  У травні нинішнього року Олена Селюк відзначатиме ще одну дату — абсолютно ювілейну. І вже можна уявити, скільки щирих і теплих привітань одержить ця жінка, залізничниця, інженер, начальник відділу.

  А трудова біографія Олени Анатоліївни Селюк — начальника виробничо­технічного відділу локомотивного депо Конотоп вміщується на одній сторінці. Закінчила залізничний технікум у Конотопі й Московський інститут інженерів залізничного транспорту. За фахом — інженер-будівельник. У депо прийшла восени 1991 р., а в 2003-му очолила виробничо­технічний відділ. Має подяку і грамоту від керівництва Укрзалізниці, її нагороджено знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці».
   

  Микола ПАЦАК, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05