РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 7 (24 лютого 2017) 

 • РАЇСА ГОРОДЕЦЬКА: «Починайте із себе»

  А чи знаєте ви, якого кольору ваша аура?

  Чистий глибокий блакитний говорить про релігійні почуття, але варіює залежно від глибини цих емоцій: вони можуть бути щирі і лукаві, сповнені егоїзму або благородства. Саме з такої теми розмови розпочалося наше знайомство з чарівною жінкою Раїсою ГОРОДЕЦЬКОЮ.



  ДО РОЗДУМІВ

  Світло-блакитний колір означає відданість благородному духовному ідеалу. Він переходить у лілово-блакитний, який характеризує високу духовність, і, як правило, супроводжується золотими зірочками, що світяться, котрі представляють високі духовні прагнення. Та найзагадковішим, привабливим і максимально творчим за «Теорією кольорів» Гете є фіолетовий (поєднання червоного та синього). Колір тепла й перетворення, покаяння і споглядання, поєднання серця і розуму, фізичного (червоного) і духовного (синього).

  До чого тут аура і кольори? — запитає прискіпливий читач. А до того, що серед залізничників є творчі особистості, які гармонійно поєднують роботу, родину і творчість. З перших хвилин нашої бесіди я зрозуміла: переді мною жінка, яка розуміє своє соціальне призначення, шукає гармонію, швидко захоплюється, прагне до успіху, має досить розвинену уяву, любить фантазувати і подобається оточуючим не лише щирістю свого інтересу до інших, а й красою, вмінням гарно виглядати й дивувати своєю дитячою безпосередністю.

  Нагодою нашої зустрічі стали картини, які малює художниця-аматорка. А побачили ми їх за порадою колеги Галини Сидоренко.

  Раїса Городецька працює економістом служби приміських пасажирських перевезень столичної магістралі. Народилась у мальовничому селі на Чернігівщині. Після школи закінчила Чернігівський педагогічний університет ім. Т. Шевченка з відзнакою. Королевою наук для Раї була математика. Воно, мабуть, і логічно: батько — інженер-електрик, мама — продавець. Те, як віртуозно рахувала мама на дерев’яному «арифмометрі», як проводив уроки вчитель фізики й математики, як знання однієї формули відкриває шлях до вирішення найскладніших задач, згадує із неповторною щирістю. А ще майбутній економіст мріяла працювати в Києві, адже була закохана в древнє місто каштанових свічок, золотобанних церков, місто, що розташоване на семи пагорбах і розділене сивочолим Дніпром. І її мрія збулась. У 2007 р. прийшла працювати секретарем у Київську дирекцію залізничних перевезень. Хоча знову поставила собі нову ціль, нову мрію і шукала кращої роботи, де могли б ширше розкритись її професійні здібності. Здобула другу вищу освіту за фахом економіста підприємства у залізничному виші.

  Бажання вчитися, пізнавати нове, вдосконалюватися привело її на майстер­клас з олійного живопису.

  — Чому саме з живопису, а не з танців, наприклад? — запитую.

  — Сьогодні вже і танцмайданчик підкорюю. А тоді згадала свій дитячий потяг до малювання. У школі дуже подобалось «копіювати» картини. Замість листівок дарувала рідним власні малюнки, підписувала. Пам’ятаю, одну картину бабуся Олександра обрамила і повісила у хаті на видному місці.

  Це для маленької онучки було найцінніше перше визнання. На справжньому майстер­класі Раїса вперше у своєму житті малювала олією. Це були ейфорійні дві години. Та картина змінила її життя. Згодом Р. Городецькій запропонували роботу економіста в прекрасному колективі служби приміських перевезень.

  Можливість створювати щось своє, передавати почуття, думки через малюнок настільки захопило, що Раїса почала малювати самотужки. У кольорі відтворюючи голос власної душі. Ми говоримо про техніку, про інструменти, про всі секрети мистецької лабораторії, а в очах моєї співрозмовниці бачу одне — донести до читачів важливість розвиватися, вдосконалюватися, бути цікавим і зацікавленим. Адже творча нитка вшита в долю кожної людини. Не варто відкладати на потім зміни. Станьте щасливими сьогодні! Адже життя — це безцінний дар. У нас є руки, але згадайте, коли ви востаннє ніжно доторкались, голубили рідних, у нас є ноги, але чомусь важко пройтися на сусідню вулицю, у нас є очі, але ми рідко дивимось на зорі. Коли ви пробували нову смачну незнайому страву? Багатьом із нас не вистачає просто сміливості спробувати щось інше, незвичне. Наша героїня хоче опанувати ораторське мистецтво, багато читає, відвідує виставки і головне — разом з чоловіком виховує двох синочків 8 та 10 років. Рая з материнською любов’ю розповідає, як часто­густо хлопці зустрічають її за теплої пори з квітами на пероні залізничної станції. Саме на власну дачу часто виїздить родина, щоб опинитись в оточенні природного спокою та краси.

  Ще однією особливістю картин Раїси Городецької є величезна сила, магія проектувати, програмувати. Жінка настільки віддається творчості, що підсвідомо кодує позитивну інформацію, яка згодом допомагає вирішити не лише власні проблеми. А ще цитує відомого канадського письменника Джона Кехо: «Думайте так, немов кожна ваша думка великими літерами написана на небі і її бачать усі — так воно і є!».

  Тож посміхаємось, підіймаємо настрій оточуючим і йдемо власним прикладом змінювати світ!
   

  Валентина КОЛЯДА, Фото Олександра ІВАНОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05