РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (24 лютого 2017) 

 • Лінія долі повернула в Нову Борову

  Кожна залізнична станція має своє неповторне обличчя, свої особливості, які вирізняють її серед інших. І звісно, трудову історію, створену не одним поколінням працівників. Чим же особлива станція Нова Борова Коростенської дирекції? Хто дбає про її безперебійну стабільну роботу? Про це з’ясовувала, поспілкувавшись з представниками колективу.


  Ранок начальника станції Віктора ТАЛЬКА починається зі знайомства з діловою документацією.

  Ще не встигла відчинити двері станційного приміщення, звертаю увагу на пам’ятну дошку до сторіччя станції. «Так, Нова Борова вже перетнула сторічний рубіж, — розповідає начальник станції Віктор ТАЛЬКО. — Цю пам’ятну дошку встановлено наприкінці 2012 р. на честь визначної події — сторіччя від початку будівництва станції. У 1912 р. розпочалося будівництво, а вже в 1914¬му пройшов перший поїзд».

  А ще дізналася, що спочатку станція називалася Турчанка. За століття багато різних подій було пережито, багато змін сталося. У сімдесятих роках змінилася і назва станції. Але раніше, в 1956¬му, сталася ще одна подія, яка і для станції, і для регіону в цілому була дуже важливою: почав працювати Іршанський гірничозбагачувальний комбі¬нат. Саме його продукція — ільменітовий концентрат — і досі становить основу вантажо-відправлень станції. Нині від­правляють з цим вантажем в середньому 12 вагонів на добу. Також вирушають з Нової Борової і зерно (нещодавно відновило роботу місцеве зерноприймальне підприємство), і лісні вантажі. А ще будівельні: це переважно бруківка, облицювальна плитка, виготовлені з граніту, на який багаті тутешні надра. Відтак роботи у вантажній касі, де того дня працювали старший товарний касир Антоніна КУЗЬМЕНКО і комерційний агент Тетяна КАЛІНКО, не зменшується. За словами начальника станції, в 2016 р. є зростання вантажовідправлень порівняно з 2015-м.


  Старший товарний касир Антоніна КУЗЬМЕНКО та комерційний агент Тетяна КАЛІНКО констатують,
  що останнім часом помітне зростання вантажовідправлень.

  Щоб забезпечити стабільну роботу станції, працює колектив з 19 чоловік. Запитую у Віктора Талька про найсумлінніших у роботі. Віктор Володимирович говорить, що завдяки професійності працівників вдається вирішувати всі поставлені завдання. Таким, як чергові по станції Оксана АЛЕКСАНДРОВИЧ, Олена СЕРЖАНСЬКА, яка є і головою цехкому, складач поїздів Леонід ЛЕВАНДОВСЬКИЙ, Богдан ЯНОВИЧ, завжди сумлінна в роботі станційна працівниця Надія КАЗАНЧУК і багато інших.

  У кожного з них свій досвід, свій шлях у професію. Віктор Талько, який родом з цих країв, трудовий шлях починав з Нової Борової черговим стрілочного поста. Він прагнув професійного удосконалення і невдовзі освоїв тонкощі професії чергового по станції. Щоправда, продовжив роботу вже на іншій станції Коростенської дирекції — Горбаші. Невдовзі в Горбашах його призначили начальником станції. Було це в лютому 1987-го. Та згодом доля повернула його знову в Нову Борову, але тепер уже керівником. Загалом Віктор Талько, як начальник станції, має 30 років трудового досвіду. Запитую, яке ж, на його думку, основне правило роботи з людьми, як же краще організувати колектив на виконання нагальних справ? Віктор Володимирович говорить: «На власному досвіді переконався, як важливо радитися з колективом, обговорювати разом, яким чином краще виконати поставлені завдання. Тоді й позитивний результат не забариться».

  Тож побажаємо колективу Нової Борової і керівнику станції подальшої плідної й успішної роботи.
   

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05