РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (17 лютого 2017) 

 • Шанування вам від колег і друзів, Анатолію Потаповичу!

  Людська повага – це велика цінність, яку в житті можна тільки заслужити, інакше її не здобудеш. Анатолій Потапович Дудніченко, якому 20 лютого виповнилося 90 років, безумовно її заслужив.

  Нині він мешкає в Херсонській області. Його багатогранну особистість, відданого справі залізничника і керівника, пам’ятають і шанують там, де він працював. Зокрема й у Коростенській дирекції залізничних перевезень. Чимало гарних спогадів про ювіляра довелося почути від колишнього голови Коростенського теркому профспілки Василя БОРТИКА, голови ветеранської організації Житомирського вузла Василя ШУБОВИЧА, Василя ЯРЕМЕНКА, який тривалий час був начальником Коростенської дирекції. Вони й повідали, що Анатолій Потапович з 1954 р. по 1962¬й працював ревізором руху. Згодом, піднімаючись щаблями кар’єрного росту, працював старшим поїзним диспетчером, заступником начальника відділу перевезень, головним ревізором з безпеки руху. Дев’ять літ працював заступником начальника Коростенського відділка. А з 1975 р. Анатолій Потапович усі свої кращі людські й ділові якості проявляв уже на ниві профспілкової діяльності, будучи головою райпрофсожу.

  Анатолій Потапович, завдяки своїй добросовісній праці й відданості залізничній справі, людяності, заслужив авторитет серед колег, співробітників, працівників, про чий соціальний захист він піклувався. Шанує відомого ветерана і нинішнє покоління залізничників, висловлюючи подяку за велику й плідну діяльність, за справи для становлення і розбудови галузі.

  Анатолій Дудніченко має високі галузеві нагороди, якими по праву пишається вся родина. Своїх дітей і внуків він вчить жити по совісті і честі, знайти своє справжнє місце в житті. Отож приклад батька і дідуся для багатьох представників його сім’ї став визначальним при виборі професії. Тому й залізничному роду Анатолія Потаповича не буде переводу!

  Ваші друзі і колеги, шановний ювіляре, зичать вам, щоб тепло і затишок родинної оселі надійно захищали вас від негараздів, щоб в душі панувала доброта на щедрі щастям многії літа.
   

  Оксана КЛИМЧУК, Фото з архіву Коростенського теркому профспілки
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05