РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (10 лютого 2017) 

 • ВІКТОР Нечипоренко: «Полюбляю працювати з металом»

  Рік, що минув, для монтера колії Віктора Нечипоренка був насичений багатьма подіями. та, мабуть, найпам’ятнішою з них стало нещодавнє нагородження нагрудним знаком Укрзалізниці «За заслуги» ІІ ступеня.

  За останні чотири роки це вже друга нагорода колійника (до цього його нагороджено нагрудним знаком «За заслуги» ІІІ ступеня), що свідчить про його високий професіоналізм та сумлінність у роботі.


  Монтер колії Віктор НЕЧИПОРЕНКО - «Вдалося опанувати не лише термінологію».

  – Залізничником я став уже в доволі зрілому віці, — розповідає мій співрозмовник. – Мені було майже тридцять, коли я прийшов працювати на залізницю. За плечима – роки роботи ковалем на заводі «Прогрес» у Бердичеві, армійська служба механіком­водієм бойової машини у десантних військах, а потім робота в автобусному парку. Якби не ліквідація підприємства, мабуть, і досі працював би там. Однак у середині 90¬х автопарк розформували, тому й довелося шукати іншу роботу. У Козятинській дистанції колії запропонували попрацювати монтером колії. Я погодився. І ось уже 20 років працюю на залізниці саме за цією спеціальністю.

  Розповідаючи про свою роботу, Віктор з посмішкою згадує про перші кроки становлення.

  – Працювати з болтами, гайками, ключами, різними інструментами та й взагалі з металом мені було звичним, а от термінологію колійників спочатку знав погано, – розповідає він. – Дуже соромився, аби щось не переплутати або неправильно зрозуміти, бо думав, що з мене будуть кепкувати. Це зараз всякі там вістряки, рамні рейки, перевідні криві, стикові болти чи ізолюючі стики стали для мене звичними термінами. І я вдячний своїм першим наставникам, передусім бригадиру колійників Олексію РУДИКУ та майстру Юрію КРИВОШЕЇ, які допомогли мені якнайшвидше освоїтися на новому місці і стати фахівцем.

  Був у його трудовій біографії період, коли на деякий час довелося змінити звичне місце роботи монтера колії і попрацювати в дистанції, але на іншій посаді – коваля. Професія для нього не нова, тож працював із задоволенням. Та невдовзі повернувся назад у бригаду колійників.

  – Коваль – то моя перша робітнича професія, – говорить Віктор. – Декілька років я працював на заводі саме за цією спеціальністю. Вона мені подобалася. Та зараз я надав перевагу роботі монтера колії, проте ковальське ремесло не полишаю. Це моє, якщо можна так сказати, хобі. Облаштував собі в гаражі невеличку кузню. Виготовляю тут всілякі металеві дрібнички: чи то декоративні решітки на вікна, чи загорожі, чи металеві вироби до хвіртки та воріт. Словом, хто що замовить із сусідів, друзів чи знайомих. Просто полюбляю у вільний час возитися з металом.

  2017 р. він розпочав своїми звичними справами – виконанням робіт з поточного утримання колії станції Козятин. Для бригади колійників це основне місце роботи вже протягом останніх років.

  – Сьогодні, поки дозволяла погода, зробили заміну рамної рейки вістряка і перевідної кривої, – говорить Віктор. – Надалі працюватимемо вже на інших дільницях. Роботи завжди вистачає.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05