РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (3 лютого 2017) 

 • На гачку — чудовий настрій

  В останню суботу січня дві сотні шанувальників зимової риболовлі серед працівників структурних підрозділів залізниці Козятинського залізничного вузла взяли активну участь у проведенні цікавого спортивного свята – відкритої першості підлідного лову риби.

  Організатором змагань виступив терком профспілки Козятинської дирекції залізничних перевезень. Серед учасників були не лише працівники залізниці, а й члени їхніх родин, ветерани¬-залізничники та й просто чимало мешканців міста.

  Сприяла доброму настрою учасників змагань не лише невимушена товариська атмосфера, а й чудова зимова погода без вітру та морозу, коли температура не перевищувала навіть нульової позначки.


  Олег САВИЦЬКИЙ посів перше місце за найбільший вилов і найбільшу рибу


  Михайлик МАНДИБУРА — переможець у номінації «Юний рибалка»

  Протягом майже п’яти годин учасники змагань займалися своєю улюбленою справою. Тут можна було зустріти як рибалок з багаторічним досвідом, так і початківців. Наймолодшим учасником змагань став восьмирічний Сашко Мусійчук, який приїхав разом з дідусем Олександром Михайловичем Осьмирко, водієм локомотивного депо. Той навчав онука не лише азам вилову риби, а й як правильно підібрати місце та пробурити лунку. Початківцем зимової риболовлі став цього дня ще один учасник змагань – Сергій РЕЗНИК, начальник Козятинської дистанції сигналізації та зв’язку.

  Голова теркому профспілки Козятинської дирекції залізничних перевезень Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ:

  «За останні п’ять років це вже четверті такі змагання, які організовує для своїх спілчан терком. Вони стали традиційними і користуються великою популярністю. Щоправда, минулого року ми не змогли їх провести через відносно теплу погоду, коли на наших водоймах лід був досить тонкий та небезпечний. Тому й не дивно, що цьогоріч кількість учасників навіть перевищила наші найоптимістичніші сподівання. Вочевидь зачекалися такого свята».

  – Я дуже полюбляю рибалити, – поділився він враженнями. — Однак завжди виїздив на риболовлю влітку. А ось на підлідний лов прийшов вперше. Щиро зізнаюсь: мені сподобалося. Та й атмосфера сьогодні тут дійсно святкова. До того ж колеги та друзі влаштували мені цілий ритуал посвячення у рибалку підлідного лову. А таке запам’ятовується надовго.

  Машиніст тепловоза Сергій ШЕВЧУК того суботнього вечора збирався виходити у рейс, однак пропустити таке свято не міг. Для нього, рибалки з тридцятирічним стажем, такі заходи — це чергова порція позитивних захоплюючих вражень.

  – Це й моє захоплення, і мій відпочинок, – говорить він. – Тому залюбки і влітку, і взимку, лише випадає можливість, завжди вирушаю на риболовлю.


  Риба дрібна, та юшка солодка


  Переможець найбільшої кількості виловлених «хвостів» — поїзний диспетчер Володимир ПАНЧУК

  Безумовними «королем» та «королевою» рибацьких трофеїв стали окунь та плітка. Були великі сподівання, що клюватиме щука, карась та короп, однак мало хто міг наприкінці змагань похизуватися такою рибою.

  Коли настав час підбивати підсумки, з’ясувалося, що найкращою командою стали рибалки ст. Козятин­1. Друге місце у команди управління Козятинської дирекції. Третьою фінішувала команда локомотивного депо.

  А от у індивідуальному заліку перше місце посів Олег САВИЦЬКИЙ, який виловив і найбільшу рибу, і найбільше риби у загальній вазі. У номінації за найбільшу кількість виловлених «хвостів» переміг поїзний диспетчер Володимир ПАНЧУК, який лише на пару «хвостів» обігнав другого призера Віталія КОРОТКОГО з дистанції колії. Приз найкращому юному рибалці дістався дванадцятирічному Михайликові МАНДИБУРІ.

  Не залишилися без призів та уваги й інші учасники змагань. Так, спеціальний приз отримав слюсар­електрик локомотивного депо Валентин КОЛОСОВСЬКИЙ, якому напередодні виповнилося 60 років. А згаданий раніше Сергій Резник – приз дебютанта зимової риболовлі.

  На завершення учасників змагань чекала смачна, навариста юшка.  Фото автора

  Анатолій САДОВЕНКО, «Робітниче слово».
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05