РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (3 лютого 2017) 

 • Він знає ціну миру

  Ця зустріч відбулася перед святами. тож Олег БУЙВОЛ, інженер Конотопської дистанції сигналізації і зв’язку користується нагодою і вітає читачів «Робітничого слова». У новому році він бажає всім нам успіхів, здоров’я, щастя І миру. На слові «мир» наголошує, бо знає його високу ціну.

  Армія Олега Буйвола не захоплювала ніколи. Інша справа – радіо, електроніка та комп’ютери. Вони вабили ще з дитинства. Тож по закінченні дев’яти класів пішов навчатися до технікуму, а потім продовжив навчання в Харківському університеті радіоелектроніки. Але й там, де була спеціалізована кафедра, з армійським гартом успішно розминувся – навіть кількамісячного військового збору не проходив. Та звання молодшого лейтенанта запасу отримав.


  Тоді, у 2003¬му, він не здогадувався, що це присвоєння військового звання відіграє роль у житті. Попереду були лиш мирні плани. Їх реалізацію в Конотопській дистанції сигналізації і зв’язку Олег Буйвол розпочинав із посади монтера. Далі працював електромеханіком, інженером, аж поки про нього не згадав військкомат. Довелося одягати камуфляж. «А іншого вибору не було, – говорить Олег. – Обов’язок чоловіка – захищати свою землю».

  Про армію мій співрозмовник розповідає скупо. В окопах і на блокпостах не перебував. Стріляти довелося лиш на полігоні. «Я не шкодую, – продовжує розповідь Олег Буйвол. – Така доля. Я просто робив те, що вмію: забезпечував зв’язок. Словом, не герой. В атаку не піднімався... В армії, звісно, є і позитив, і негатив. Та коли знову викличуть до військкомату – піду без зволікань».

  Запитую і про враження від Донбасу.

  «Запам’ятався Артемівськ (тепер Бахмут. – Авт.). Місто чисте, всі вулиці освітлені. Навіть не вірилося, що зовсім близько війна. Та Конотоп, який за сотні кілометрів від Донбасу й абсолютно мирний, поступається Артемівську в цьому плані… А люди там різні. Хтось підходить і дякує нашим хлопцям, зустрічаються й такі, хто не приховує неприязні. Але миру хочуть усі», — сказав Олег Буйвол.

  Армійська сторінка біографії Олега Буйвола завершилася. Він знову працює в дистанції і знову схиляється над схемами. Але вже капітан запасу.


  Фото автора

  Микола ПАЦАК, «Робітниче слово».
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05