РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (27 січня 2017) 

 • У полоні знайомих нот

  Кожен залізничник хоче отримувати достойну грошову винагороду за свою працю. Та, напевне, кожному приємно, коли його трудові досягнення відзначають якимись додатковими відзнаками.


  Голова профкому Володимир ЛЕВЕНЧУК вручає цінний подарунок майстру БМЕУ-3 Тетяні СТУКАН.

  Для цього в нашій галузі створено систему матеріального та морального стимулювання праці, яка включає присвоєння почесних звань, нагородження відом­чими медалями, почесними знаками… Це – на рівні публічного акціонерного товариства та його регіональних філій. А що можна зробити у відокремлених виробничих підрозділах? При бажанні та за ініціативи профспілки і в них можна знайти можливості для заохочення своїх колег, які вирізняються добросовісним ставленням до виконання своїх трудових обов’язків.

  У Жмеринському будівельно¬-монтажному експлуатаційному управлінні (БМЕУ № 3), профспілковий комітет якого очолює Володимир ЛЕВЕНЧУК, є непоганий досвід. Колективним договором між профспілкою та адміністрацією передбачили заохочення працівників, які трудяться у колективі 25 років.

  Напередодні новорічних та різдвяних свят відбулась церемонія вшанування 11 співробітників БМЕУ № 3, які чверть століття працюють на залізниці. Для цього у святково прикрашеній залі зібрався увесь трудовий колектив. Сюди запросили й вокально-¬інструментальний ансамбль «Кордон», який для кожного із «винуватців» урочистостей виконував улюблену пісню. Перед цим керівник підрозділу Валерій МИХАЛЬЧИШИН кожному вручав вітальну адресу, в якій зазначалось, що працівнику присвоюється звання – ветеран, а також грошову премію у розмірі 500 грн. А голова профспілкового комітету вручав квіти та цінні подарунки. Усе це з приємністю сприймалось ювілярами.

  Серед них був і столяр Микола ПАНЧИШЕН. Після навчання в ПТУ він прийшов працювати у БМЕУ¬3 і уже 25 років тут трудиться. Такий же трудовий стаж і у водія Анатолія ЛОХМАНА. Він заробив його, керуючи вантажівкою, яку водив від виробничої бази до залізничних об’єктів, на яких виконувались ремонтні роботи, і доправляв туди необхідні вантажі. Машиніст приладів водопостачання Сергій ШАПОВАЛОВ також не змінював своєї професії тривалий час, він лише перейшов з одного підрозділу в інший. Серед відзначених була й машиніст крана Наталія ЗАХАРЕНКО. Її трудовий стаж — також чверть століття. А електрик Володимир ЗАГРОДСЬКИЙ протягом 25 років робив лише одну справу, причому доволі успішно. Добре трудились й інші заохочені. Про це зазначалось у виступах керівника підрозділу та голови профкому. Лунали слова вдячності й від тих, кого того дня було заохочено. Тож проведений захід відіграв свою роль, головна мета якого – вшанування ветеранів.
   

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05