РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (27 січня 2017) 

 • На лікування до Калинівки козятинці не їздитимуть

  У матеріалі «Чи зможе проктолог районної лікарні зробити повноцінний медогляд машиністу локомотива перед рейсом?» («Рабочее слово» № 12 від 25 березня 2015 р.) автор наголошував на тому, що через передачу тогочасної відділкової лікарні СТ. Козятин Південно-Західної залізниці у підпорядкування до органів місцевого самоврядування може статися непоправне.

  Кваліфікований колектив людей у білих халатах, які працювали у добре оснащеному медичному закладі, без належного фінансування із міськрайонного бюджету, перебував в економічній скруті. Фінансування лікарні, яка обслуговувала понад 10 тис. залізничників та майже 5 тис. ветеранів залізничного вузла, припинилося. Субвенцій на її утримання не вистачало, міська скарбниця тріщала по швах…

  Трохи згодом в історії козятинської оздоровниці, яка функціонує понад 100 років, сталися певні зміни. Тепер уже комунальна установа «Козятинська лікарня відновного лікування» продовжила свою історію. А фінансування її діяльності відбувалося за рахунок обласного бюджету.

  …За недавньої розмови з головою Козятинської територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці Анатолієм ВІЛЬЧИНСЬКИМ з’ясовано, що крапку ставити рано.

  – Під час закриття державного закладу «Відділкова лікарня ст. Козятин» та після передачі майнового комплексу у підпорядкування Центральній районній лікарні, керівники області, щоб зняти соціальну напругу, неодноразово переконували залізничників: у місті функціонуватиме багатопрофільний медичний заклад інтенсивного лікування. Але ж все відбувалося не так. Обласні мужі мали намір передати ряд відділень до Калинівського госпітального округу. Як же так? У такому разі всі пацієнти, які перебуватимуть у важкому стані, жінки при надії, хірургічні хворі, пацієнти інфекційного відділення будуть змушені шукати медичну допомогу за півтора десятка кілометрів?

  Але нас в чергове ввели в оману, – продовжив розмову А. Вільчинський, – тому що в Козятині, відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 932, залишають тільки сімейну та планову медицину, а все інше, в тому числі інтенсивне лікування, невідкладну та екстрену допомогу переводять у м. Калинівку, де створюють госпітальний округ. І це при тому, що м. Калинівка розташована за 15 км від обласного центру, де медустанов більше ніж досить!

  19 січня п. р. біля будівлі районної ради відбувся мітинг, де козятинці оголосили звернення до голови Вінницької обласної державної адміністрації В. Коровія, зокрема і від імені профспілкових організацій підрозділів Козятинського залізничного вузла. «…З метою зняття соціальної напруги в трудових колективах залізничників, звертаємось до Вас з проханням переглянути рішення обласної адміністрації, яке, на наше тверде переконання, є глибоко помилковим». Тобто мова йде про те, що чиновники з Вінницького обласного департаменту з охорони здоров’я планували закрити лікарню. І це у місті, де існують об’єкти та підприємства із підвищеним ризиком виникнення травматизму. Залізничні профспілки стали на захист інтересів земляків. Вони вважають: потрібно відновити повноцінне медичне обслуговування, в тому числі організацію медичних оглядів працівників галузі. Відповідний лист було відправлено на ім’я прем’єр­міністра України.

  Заклик не бути байдужими до справедливих вимог з боку робітничих колективів почуто у високих владних кабінетах. За інформацією, яку оприлюднено Вінницькою облдержадміністрацією, Козятинська лікарня інтенсивного лікування залишається у старому статусі. Про це, як зазначає інтернет­сайт «Інформаційна Вінниччина», подано відповідний проект до Міністерства охорони здоров’я України.

  «Робітниче слово» стежитиме за розвитком подій.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05