РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (27 січня 2017) 

 • У злагоді із собою

  У ці дні голова ради ветеранів київської дирекції, почесний залізничник Василь Іванович Нікитенко святкує свій ювілей. 18 січня йому виповнилось 70 років.

  За 47 років трудової біографії Василь Нікитенко неодноразово отримував подяки від керівництва залізниці. В його житті, як у кожної людини, траплялося різне. Було нелегко переборювати життєві труднощі, душевні та фізичні болі, але коли є куди іти і для кого жити – не зважаєш ні на що. Де б не працював Василь Іванович, він завойовував авторитет і, працюючи на різних посадах, завжди залишався прекрасним співробітником, порадником, принциповою і доброю людиною. Важливо, що Василь Іванович не залишився в межах одного фаху, а системно працював над собою і став спеціалістом набагато ширшого формату.

  …Відразу по закінченні школи поступив до Чернігівського професійно­технічного училища залізничного транспорту, а у 1965 р., отримавши диплом, розпочав трудову діяльність на посаді монтера Київської дистанції колії. Займав різні посади. У 1982 р. прийшов на роботу у Київську дирекцію залізничних перевезень. Спочатку це був територіальний комітет профспілки, а з 1984 р. він — на посаді заступника начальника відділу кадрів дирекції, потім продовжив працювати у службі відомчої воєнізованої охорони. У 2011 р. Василь Нікитенко очолив раду ветеранів Київської дирекції залізничних перевезень.

  Наразі рада ветеранів Київської дирекції об’єднує первинні організації окремих залізничних структурних підрозділів Київського регіону, а не лише ті, що входять до складу дирекції. На обліку організації перебуває понад 12 тис. непрацюючих пенсіонерів­залізничників.

  Василь Іванович дуже переймається проблемами своїх підопічних. Тому й старається організовувати так робочий процес, щоб ветерани¬-залізничники відчували турботу. Щоправда, без фінансової допомоги залізниці зробити це складно. Адже рада ветеранів не займається ніякою прибутковою діяльністю, а існує лише на кошти, виділені залізницею.

  – Сталося так, що хочемо ми того чи ні, – ділиться думками Василь Нікитенко, – а людина, виходячи на пенсію, опиняється, так би мовити, на узбіччі життя. Турбує навіть не матеріальна сторона, хоча сьогодні багато ветеранів одержують мінімальні пенсії, а гірке відчуття самотності. Через те, що ти більше не потрібен суспільству, найбільше пригнічує людей, які виходять на пенсію. Одне з наших важливих завдань – надати людині морально-психологічну підтримку, дати відчути, що пенсіонер потрібен суспільству. З цією метою ми залучаємо до співробітництва молодих колег­залізничників, звертаємося до молодіжних рад профспілок. Звичайно цьому сприяє і соціальна політика Укрзалізниці. На жаль, підтримка з боку профспілок стає все меншою. Проблем залишається багато. Та все ж сьогодні наші ветерани мають змогу поїхати на відпочинок до профільних санаторіїв. Така турбота й увага дуже потрібна людям, бо додає їм життєвої наснаги.

  Запитую у нашого героя про те, що дає йому сил, енергії для добрих і корисних справ.

  – Моя родина. Важливо не почуватися самотнім. А у мене чудова дружина Людмила, з якою йдемо по життю уже не один десяток років. Діти, підростають п’ять онуків. Головне – жити у злагоді із собою, насамперед перебувати в гармонії зі своїм віком. Адже щасливі й позитивно налаштовані люди живуть довше, про це говорять вчені, — каже Василь Іванович.
   

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05