РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 2 (20 січня 2017) 

 • Як подовжити молодість

  Початок року — це та пора, коли підбиваються підсумки і складаються плани. Тож голова Молодіжної ради Конотопського теркому профспілки залізничників і транспортних будівельників Оксана Білан до розмови про здобутки й перспективу організації була готова. Результати є. Головний — у 2016му добре омолоджено актив ради. Та сама Оксана на цій виборній посаді із весни.

  Оксана Білан — інженер Бахмацької дистанції сигналізації і зв’язку. Вона випускниця КЕМТу і закінчує академію залізничного транспорту. Виросла у приміському Курені, селі, з якого вийшли сотні залізничників. Її батько, Віктор Миколайович Губар, працює в Бахмацькій дистанції захисних лісонасаджень. Оксана захоплюється грою у шахи й шашки. На минулорічній залізничній спартакіаді вона виборола перше місце.

  — А де найсильніші молодіжні організації?

  — Тут річ не в чисельності. Сказати, що легкі на підйом, буде правильніше. Наприклад, у лікарні, де головою молодіжної ради Катерина Федчун.

  Треба зауважити, що лікарня в Конотопі вже не залізнична — міська, але профспілкова організація залишилася у складі теркому.

  — І локомотивне депо Конотоп, де голова Віктор Гончаров, Бахмацька колійно­машинна станція — Ярослав Мигун, пасажирське вагонне депо Бахмач — Марина Чала, експлуатаційно­ремонтне вагонне депо Конотоп — Андрій Білан…

  — До якого віку людина вважається молодою? До двадцяти восьми, здається?

  — Так. А який середній вік працівників у наших підрозділах? Добре, коли тридцять п’ять.

  У дистанції захисних лісонасаджень уже до п’ятдесяти наближається.

  І маємо тенденцію, що молодь із залізниці звільняється. Важка, складна робота, а зарплата низька. Все дорожчає, сім’ю годувати треба, хочеться придбати своє житло… Їдуть за кордон, влаштовуються на роботу в Києві.

  До речі, ми хочемо, щоб цю вікову межу підняли. Років на п’ять. Бо, наприклад, закінчив університет, відслужив в армії, прийшов на залізницю — а там уже й з числа молодих викреслюють.

  Говорили про плани на рік ниніш­ній. Оксана Білан сказала:

  — Грандіозних немає. Не знаєш, що буде через місяць. Але склавши руки не сидітимемо. Найближчим часом візьмемо участь у Дні донора. Це наш традиційний захід. Добра справа. І для власного здоров’я корисна. Однозначно, що займатимемося благодійністю, організацією літнього відпочинку і підключатимемося до всіх профспілкових заходів. Ми вважаємо, що необхідно більше уваги надавати інформуванню молоді про нашу профспілку, про права та обов’язки її членів.

  2017 р. ще попереду. Прогнозу­вати, яким він буде для галузі, для молоді, яка в ній працює, складно. Та зміни неминучі. Оксані Білан він запам’ятається. Це — поза всякими сумнівами: у цьому році вона стане мамою.

  Голова Молодіжної ради Конотопського теркому профспілки залізничників і транспортних будівельників Оксана БІЛАН:

  «Результати, звісно, є. Ми розпочинали не з нуля. Але новий склад ради, нові люди… Допомагали дітям Батуринського інтернату, дітям з обмеженими можливостями в Конотопі, брали участь у Дні вишиванки, у заходах до Дня боротьби зі СНІДом, активно підтримали міську акцію допомоги воїнам, які служать у зоні АТО».

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05