РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 2 (20 січня 2017) 

 • Новоград-Волинський: 101-й старт

  Для колективу станції Новоград-Волинський рік, що завершився, означений кількома особливостями. почнемо з того, що 2016-й був ювілейним для станції: у далекому 1916 р. вона розпочала свою діяльність. Отож століття тому у волинському місті на случі почала формуватися когорта представників нової для того краю професії — залізничників.


  Комерційний агент Валентина БОНДАРЧУК (у центрі),
  прийомоздавальники Світлана КУШНІР та Алла ЗАЛІЗНИЦЬКА.

  Як розповів заступник начальника станції Володимир ГЕРУС, хоч урочистостей з нагоди століття станції і не влаштовували, але на виробничих нарадах у колективі про таку пам’ятну історичну дату говорили. До того ж, Володимир Вікторович у Житомирському державному архіві в газеті «Волинь» за 1916 р. відшукав доленосне повідомлення про прибуття першого пасажирського поїзда на станцію Новоград­Волинський. Ця інформація тепер є на стенді в адмінбудівлі.

  Від подій історичних переходимо в розмові з Володимиром Герусом до запланованих на старті 101го. Є тут позитивні моменти, є проблеми. Щодо останнього, то сьогодні зменшується кількість пасажирів, особливо у приміському сполученні. Але у вантажній роботі, за статистичними даними, — значне зростання.

  — За 2016 р. прийнято до перевезення та відправлено понад 1 млн 769 тис. вантажів, що вдвічі більше, ніж у 2015му. Значне зростання обсягів перевезень досягнуто завдяки тому, що відновлено роботу пункту навантаження світлих нафтопродуктів, — розповідає Володимир Вікторович.


  Оператор поста централізації Дмитро СУСЛОВЕЦЬ.


  Чергова по парку Юлія СИДОРСЬКА.

  У середньому щодоби станція приймає від вантажовідправників та відправляє 78 вагонів. З якими вантажами? Якщо говорити про відсотки від загального обсягу, то 40,1 % — це світлі нафтопродукти, 51 % становлять будівельні матеріали, а ще — лісні вантажі з лісопереробки, металобрухт, облицювальна плитка… Загалом надходить «кругла» копійка в казну залізниці.

  Як бачимо, роботи в Новограді-Волинському побільшало. Над виконанням щоденних завдань трудиться професійний колектив, в якому понад 70 чоловік. Набирали й нових, зокрема, складачів поїздів, прийомоздавальників… До речі, на заслужений відпочинок торік вийшли шестеро працівників.

  Новим працівникам є в кого запозичувати досвід. Не лише сумлінними залізничниками, а й добрими наставниками є, зокрема, складачі поїздів Вале­рій Герасимчук, Олександр Бугайчук, Ігор Шпег, чергові по станції Юрій Дев’ятко, Микола Бірюк, оператор СТЦ Любов Ковальчук. Комерційний агент Валентина Бондарчук, яка є високопрофесійним фахівцем, своїм досвідом ділиться з прийомо­здавальниками Світланою Кушнір та Аллою Залізницькою, котрі лише торік почали залізничну трудову діяльність.

  Познайомилася в Новограді-Волинському й з молодими працівниками, які мають бажання ще підвищувати свій освітній рівень. Юлія Сидорська закін­чила навчання в Козятинському залізничному училищі, Київському технікумі залізничного транспорту, зараз працює черговою по парку. Її батьки — Тетяна і Валерій Гордійчуки — трудилися на станції, тож їхній приклад для неї став визначальним. Оператор поста централізації Дмитро Сусловець на станції не новачок, майже сім років тому прийшов сюди після навчання в Козятинському залізничному училищі. Серед його нинішніх планів — продовження професійної освіти.

  Є в колективі і воїни, і не лише ті, які зараз перебувають на строковій службі. Оператора поста централізації Віктора Андрощука було мобілізовано, і в складі 30ї окремої механізованої бригади він захищав цілісність і незалежність України. Виконавши свій громадянський обов’язок, він повернувся в Новоград-Волинський і знову працює на станції.

  Загалом же увесь колектив станції Новоград-Волинський розпочав 2017-й вдало, а зростання вантажовідправлень додає їм снаги.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05