РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 2 (20 січня 2017) 

 • Непрацюючим пенсіонерам – особливу увагу

  Турбота про здоров’я непрацюючих пенсіонерів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» традиційно є одним із пріоритетних напрямків соціальної політики керівництва та ради ветеранів війни та праці.

  Цього року непрацюючі пенсіонери пройдуть безкоштовне лікування у чотирьох оздоровницях, які мають сучасно обладнану медичну базу, кваліфікований штат медичних працівників, надають широкі можливості для зміцнення здоров’я та організації відпочинку, беруть участь у програмах з реабілітації. Відповідне рішення на черговому засіданні прийняло правління ПАТ «Укрзалізниця» з метою посилення соціального захисту непрацюючих пенсіонерів залізничного транспорту.

  Затверджено і графік заїздів на відновлювальне лікування. Так, у перші заїзди 19 січня пенсіонери Південно-¬Західної відправилися на оздоровлення до санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників» у м. Хмільник та до медико¬-реабілітаційного центру лікарні с. Клубівка. Вже на початку березня розпочнеться заїзд до «Світязянки». А ось до санаторію імені Миколи Гоголя в Миргороді визначено один заїзд 24 березня на 50 осіб.

  Окрім безкоштовного лікування, пенсіонерів, які відправляються на відновлювальне лікування, буде забезпечено безоплатним проїздом у купейному вагоні від місця проживання до місця оздоровлення та зворотно.

  Загалом у цьому році в регіональній філії «Південно¬-Західна залізниця» планується оздоровити понад 700 непрацюючих пенсіонерів.

  Сподіваємося зустріти пен­сіонерів, які повернуться із місць відпочинку, не лише з відновленим здоров’ям, а й з бадьорим настроєм та позитивними емоціями.

  Тетяна ШЕМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05