РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (13 січня 2017) 

 • Дві думки навздогін святу

  ДУМКА ПЕРША

  Новорічне свято найтриваліше. Офіцій­но святкуєт­ься 1 січня. Фінал же святкувань припадає на 19 січня. Важко, звісно, таке витримати. І клопітно. Але що поробиш — традиція.


  Максим КОВТУН на ранок при­йшов зі своєю бабусею Ліною.

  Не легше й дітям. Маленька Даша в останній тиждень року шістнадцятого побувала на новорічних ранках у своєму дитсадку, міському дитячому центрі, де готують до школи, у танцювальній студії, бо вчиться танцювати, і в Будинку науки і техніки, адже батьки працюють на залізниці.

  А ялинка в Будинку науки і техніки Конотопської дирекції, як і завжди, була гарною — зелена, густа та розкішна. Де взяли таку?

  — У держлісгоспі, — відповів директор Будинку науки і техніки Павло Барладян.

  — І скільки новорічних ранків відбулося навколо неї?

  — Для дітей із дистанції електропостачання, дистанції колії, будівельно-монтажного експлуатаційного управління, пасажирського вагонного депо Бахмач, станції Конотоп, локомотивного депо Конотоп, для молодших школярів зі шкіл № 3 та № 11.

  Дитячий сценарій біля ялинки реалізовували дефектоскопіст Коно­топ­ської дистанції колії Олександр Панюта (Дід Мороз), працівники БНіТ Тетяна Калита (Снігуронька і Червона Шапочка), Наталія Ширіна (Баба Яга), Руслан Муштаєв (Вовк), учень ВПУ-4 Євген Маслак (Пінгвін), солісти вокальної студії «Соняшник» і танцювального ансамблю «Веснянка».

  Було цікаво. Діти вірять у казку. Ось і маленьке хлоп’я, одягнене Дідом Морозом, очей зі сцени не зводить. Як пояснила бухгалтер локомотивного депо Конотоп Марина Огієнко, його мама, Іван уперше на такому святі, бо й самому лиш рік та три місяці.

  Діти вірять у казку і чекають у новому році великого дива, скажете. Зовсім ні. Уже згадувана Даша хоче навчитися добре читати, чотирирічний син слюсаря локомотивного депо Сергія Лисенка Єгор — дитячий червоний електромобіль, першокласник Максим, онук Ліни Ковтун, робітниці того ж депо, — конструктор.

  ДУМКА ДРУГА

  Але дорослі теж як діти. Лиш бажання більші: щастя — так великого, здоров’я — найміцнішого, грошей — аби купу, нареченого — багатого і красивого. Стоїть ось юнка під ялинкою, симпатична, як із журналу. Розумію, чекає принца, сина олігарха чи банкіра. Врешті, можна погодитися й на сина начальника дистанції колії, але щоб із білим «Мерседесом». Та навколо в’ється лиш помічник машиніста електровоза ВЛ-80. Хапай його, дівчинко, хочеться сказати, хапай і не думай. Твій помічник стане машиністом, а там, дивись, – і машиністом-інструктором. А електровоз йому новий дадуть. Обов’язково. Укрзалізниця планує в новому році оновлювати рухомий склад.

  Дорослі наївніші за дітей. Уже сивину на скронях підфарбовують, а вірять у магію чисел. Лише зміна цифри, переконався на власному досвіді, нічого втішного не дає. Лиш живіт росте та зуби випадають. От якби навпаки. Але у сімнадцятому сонце сходитиме не на заході, ліси шумітимуть, вітри віятимуть, картоп­ля на городах уродить, гарбузи також, а ось помідори, не дай Боже, зіпсує фітофтора. І на сто відсотків упевнений, що залізничники двічі одержать надбавку до зарплати. Бо так домовилися правління ПАТ «Укрзалізниця» і Рада профспілки. Якщо Кабінет Міністрів не підніме ціну на газ і воду, на хліб вистачить.
   

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05