РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (13 січня 2017) 

 • На шляху до залізничного керма

  Олег КАРДАШ – провідник із супроводження пасажирських вагонів у неробочому стані вагонної дільниці №1 ст. Київ-Пасажирський. Він молодий, амбітний і завдяки своїй професії робить своє майбутнє таким, яким бачить його сам. При цьому добре розуміючи, що для того, щоб добитися певного кар’єрного росту на залізниці, потрібно пройти всі щаблі: від провідника третього розряду до омріяної мети – машиніста.

  А уявляє він себе машиністом, який мчить на швидкісному поїзді по магістралі 200 км/час. Однак все це в перспективі. Поки він працює у вагонній дільниці і паралельно навчається у Київсько­му електромеханічному коледжі, де здобуває професію помічника машиніста. Незабаром у нього захист диплому. Олег розраховує, що вже весною буде працювати в депо ст. Київ­Пасажирський за омріяною професією.

  Олег Кардаш – киянин, дитинство якого пройшло у столиці. Він навчався в одному із математичних ліцеїв Дніпровського району. Шкільне навчання поєднував із відвідування Малої дитячої залізниці, де склав іспити на помічника машиніста.

  – Залізниця – для мене сьогодні найважливіше завдання, – роз­повідає Олег Кардаш. – Я з дитинства мав романтичну мрію, хотів стати машиністом. Тож після закінчення Київської середньої школи, вирішив вступити до Київського електромеханічного коледжу, адже там навчають основам залізничних професій. Поза цим нам запропонували в Центрі професійного розвитку персоналу одержати ще одну професію. Я обрав провідника, бо з’явилась можливість попрацювати під час літніх перевезень. Мені подобалось їздити в рейси, зі мною був чудовий наставник, який відкривав фахові секрети. А влітку 2016го мене прийнято на посаду провідника. Сьогодні моє завдання – супроводжувати вагони на ремонт та з ремонту, і для мене це теж цікаво, особливо, коли рухомий склад відновлено. Таким чином я набираюся досвіду.

  Олег живе не лише роботою. Він відвідує скаутську організацію у Святошинському районі. Девіз скаутів — «Будь напоготові!». Мабуть тому, за словами його колеги провідника Катерини Гуманюк, Олег є людиною, яка ніколи не відмовляє в допомозі. Вона вважає, що цей допитливий хлопець зовсім не випадково цікавиться всім, що пов’язано з його роботою на залізниці. Катерина запевняє мене, що Олег неодмінно досягне омріяних цілей.

  Люди прагнуть стати успішними, але насправді такими стають одиниці, які зуміли дійти до кінцевої мети. Дорога до успіху вимагає багато зусиль та праці над собою, і Олег Кардаш людина, яка готова для цього багато навчатися і працювати.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05